اخبار

اخبار

بخش ها
عمومی
وِیژه

هک سایت های دولتی عربستان یکی پس از دیگری توسط هکرهای ایرانی

پس از هک سایت دفتر آمار عربستان، هک سایت های دولتی عربستان توسط هکرهای ایرانی همچنان ادامه دارد.به نظر می رسد که هکرهای ایرانی جنگ عظیمی را علیه سایت های دولتی عربستان به راه انداخته اند.این اقدامات در پاسخ به هک سایت مرکز آمار ایران توسط یک گروه هکری سعودی در حال انجام است.

نگرانی‌های کوالکام از آینده بازار دستگاه‌‌های هوشمند

بدون تردید جامعه فناوری، «کوالکام» را به‌عنوان بزرگ‌ترین سازنده تراشه‌‌های SoC‌ در جهان می‌شناسد. بیشتر سازندگان تلفن‌‌های هوشمند از مشتریان کوالکام هستند و از تراشه‌ها و معماری این شرکت در سال‌‌های اخیر به سودهای کلانی دست یافته‌اند.

آینده شبکه‎های پر سرعت بی‎سیم در دست فیس‌بوک

کابل‎های معمولی با تمام مشکلاتی که ممکن است داشته باشند، اما قابل اطمینان هستند. مهندسان دقیقا می‎دانند که یک شبکه چه میزان داده را می‎تواند جابه‌جا کند. این میزان حتی با وجود معضلاتی مثل باران، تگرگ یا برف تغییر نخواهد کرد. اما شبکه‎های وای‎فای گیگابیت چنین تضمينی را نمی‎دهند. در یک رقابت شکل گرفته بین Starry و پروژه Terragraph فیسبوک، این فناوری جدید از فرکانس‎های بالاتری برای ارسال داده از راه هوا با نرخ تبادل تا 7 گیگابیت در ثانیه استفاده می‎کند. اما رسیدن به چنین سرعتی بهای خود را دارد.

مغز انسان توانایی نگه‌داری کل محتوای اینترنت را دارد

​هر آن چیزی که درباره مغز می‌دانستید را فراموش کنید. به دلیل این‌که یافته‌های جدید نشان می‌دهند بر خلاف تصور ما مغز انسان ده برابر بیش از آن چه تصور می‌کردید، گنجایش ذخیره‌سازی اطلاعات را دارد.

کاربران می‌توانند خسارت اینترنت بی‌کیفیت را دریافت کنند

​موضوع کیفیت اینترنت از سال‌‌های دور همواره محل بحث‌و‌گفتگو و انتقاد بوده است. خوشبختانه در نیم دهه اخیر و با گسترش زیرساخت‌‌های شبکه‌ای، کیفیت و پهنای باند اینترنت پیشرفت کرده است؛ اما هنوز با نقطه مطلوب فاصله زیادی دارد. در همین راستا، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفته که کاربران می‌توانند خسارت اینترنت کم‌کیفیت را از اپراتورهای خود بگیرند.

آشفتگی در بازار داغ سرورها و ذخیره‌سازهای ایران

سرورها، ذخیره‌سازهای شبکه و دستگاه‌های پشتیبان‌گیری که از استراتژیک‌ترین محصولات حوزه فناوری اطلاعات هستند، امروز بیش از هر زمان دیگری در کشور استفاده می‌شوند. در این میان، سهم وزارتخانه‌ها، سازمان‌های دولتی، اپراتورهای تلفن همراه و بانک‌ها را به دلایل مختلفی باید پررنگ‌تر از سایرین دانست. دلایل اصلی و مهم برای پرفروغ شدن بازار این تجهیزات در سال‌های اخیر در کشورمان عبارتند از: حرکت وزارتخانه‌ها و ادارات دولتی در سیستم بایگانی اسناد و اوراق خود از سیستم کاغذ و پوشه به سمت نگهداری آن‌ها به‌عنوان فایل‌های اسکن و طبقه‌بندی‌شده کامپیوتری، تغییر بسیاری از خدمات حضوری بانک‌ها و ادارات دولتی به خدمات آنلاین و قابل ارائه در وب‌سایت‌ها و البته نیاز جامعه به محتوا و سرویس‌های مختلف قابل ارائه روی اینترنت مانند پیام‌رسان‌ها، شبکه‌های اجتماعی، وب‌سایت‌های گوناگون و مانند این‌ها و به‌تبع آن افزایش دیتاسنترها. اما با وجود تمامی این نیازها، مدت زیادی است که فروشندگان و خریداران سرورها و تجهیزات فعال شبکه با مشکلات و موانع بزرگی دست‌وپنجه نرم می‌کنند، مصائبی که هر روز ادامه مسیر را برای هر دو طرف سخت‌تر و دشوارتر می‌سازد که در ادامه به برخی از پررنگ‌ترین این مشکلات اشاره خواهیم کرد.

پنجمین نمایشگاه فناوری و نوآوری (INOTEX2016) آغاز به کار کرد

رویدادهای بين‌المللى با گرايشات علمی/فناوري، همواره از ظرفیت‌های بالقوه‌ای برای ایجاد ارتباط میان فناوران، صنعت‌گران، تجار و بازرگانان و همچنین محققین کشورهای مختلف برخورداراند. شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه‌‌ها، اطلاعات مختلفی را در زمینه‌‌‌های قیمت، آخرین استانداردها و دستاوردهای پژوهشی علمی و طرح‌های اقتصادی و تکنولوژیکی با یکدیگر تبادل می‌کنند. نمایشگاه اینوتکس از سال 1390 هرسال برگزار شده و حالا، شاهد برگزاری پنجمین دوره این رویداد فناورانه و نوآورانه در نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران هستیم. اینوتکس 2016 از دوم خردادماه آغاز به کار کرده و تا پنجم خردادماه، پذیرای بازدیدکنند‌گان و دوست‌داران دستاوردهای جدید فناوری و نوآوری خواهد بود.

 

رویدادهای بين‌المللى با گرايشات علمی/فناوري، همواره از ظرفیت‌های بالقوه‌ای برای ایجاد ارتباط میان فناوران، صنعت‌گران، تجار و بازرگانان و همچنین محققین کشورهای مختلف برخورداراند. شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه‌‌ها، اطلاعات مختلفی را در زمینه‌‌‌های قیمت، آخرین استانداردها و دستاوردهای پژوهشی علمی و طرح‌های اقتصادی و تکنولوژیکی با یکدیگر تبادل می‌کنند. نمایشگاه اینوتکس از سال 1390 هرسال برگزار شده و حالا، شاهد برگزاری پنجمین دوره این رویداد فناورانه و نوآورانه در نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران هستیم. اینوتکس 2016 از دوم خردادماه آغاز به کار کرده و تا پنجم خردادماه، پذیرای بازدیدکنند‌گان و دوست‌داران دستاوردهای جدید فناوری و نوآوری خواهد بود.

ثبت پسوندهای جدید دامنه (New TLD) در آکو

پسوندهای جدید دامنه (New TLD)
با توجه به ثبت روزافزون پسوندهای متعارف (gTLD) و محدودیت های ایجاد شده برای انتخاب نام دلخواه، پسوند های جدید دامنه به عنوان راهکاری برای این مشکل ارایه گردیده است. با توجه به تحریم های موجود، تاکنون امکان ارایه پسوند های جدید وجود نداشت اما با بررسی ها و مذاکرات فراوان صورت گرفته توسط این شرکت، در نهایت امکان ثبت 50 پسوند جدید دامنه در پورتال مشتریان سامانه گستر آکو مهیا گردیده است. پسوند های جدید ارایه شده شامل host, .club, .wiki, .site, .online, .click, .tech, .photo, .help و ... می باشد که به شما کاربران و مشتریان گرامی ارایه خواهند شد.

افزایش تعداد پسوند های اختصاصی کشورها (ccTLD)
پسوند های اختصاصی کشورها (ccTLD) با توجه به اختصار در تعداد حروف و تشابه با کلمات متداول مورد استفاده، توجه کاربران زیادی را به خود اختصاص داده تا جایی که محبوبیت برخی از آنها از پسوند های متداول (gTLD) نیز پیشی می گیرد. به همین علت پسوند های جدیدی را در این دسته اضافه کرده ایم تا در مجموع امکان ثبت 38 پسوند ccTLD مهیا شود. برخی از این پسوند ها قابل ثبت توسط عموم هستند در حالی که برخی از آنها تنها با ارایه مدارک یا مشخصات خاصی قابل ثبت می باشند.


مشاهده قیمت ها و اطلاعات بیشتر 

فناورانه ترین شهر جهان ساخته می شود

در دشت‌های خشک واقع در بیابان‌های جنوبی نیو مکزیکو، بین سایت مخصوص آزمایش نخستین بمب اتمی و مرزهای دو کشور امریکا و مکزیک، قرار است شهری بنا شود که با تمام نقاط مسکونی روی کره زمین متفاوت است.
این شهر گنجایش 35 هزار نفر را دارد و بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده، در آینده نه چندان دور به یکی از قطب‌های اقتصادی و فناوری جهان تبدیل می‌شود و بجز خانه‌های مسکونی و دفاتر اداری، تمهیداتی برای آن اندیشیده شده است که می‌تواند جای دره سیلیکون را هم بگیرد. برای این شهر خیابان‌های مدرن، خانه‌های هوشمند، فناوری‌های فوق پیشرفته و وسایل نقلیه برقی تعریف شده است تا همه این امکانات با زندگی ساده و روزمره مردم سازگار شوند. البته، هیچ یک از ساکنان این شهر به اقامتگاه‌های ساخته شده در آن، خانه نمی‌گویند.

فیلتر درگاه‌های واسطه پرداخت در 95! جهان پی - پارس پال و ...

وب سایت بیش از ده درگاه واسطه پرداخت امروز فیلتر شدند. این اتفاق در آخرین روز کاری سال ۹۴ باعث بروز مشکلات فروانی برای وب سایت هایی خواهد شد که از این نوع درگاه ها استفاده می کنند. هنوز اطلاع دقیقی از علت این کار در دسترس نیست ولیکن این موضوع از مدت ها قبل در دستور کار کمیته فیلترینگ بوده است. هم اکنون سایت‌های زرین پال، درگاه پرداخت فعال و سایت‌های جهان پی، پی‌لاین و پارس لاین این طور که نوشته‌اند «به دلیل پاره ای مشکلات» از دسترس خارج شده‌اند.

مالیات کسب و کارهای اینترنتی ساماندهی شود!!!

به گزارش آکو و به نقل از ایران: اداره مالیات در نامه‌ای به تمام کسب و کارهای اینترنتی که نماد اعتماد الکترونیکی دارند ابلاغ کرد باید وضعیت مالیاتی خود را مشخص کرده و مالیات خود (از جمله مالیات بر ارزش افزوده) را از زمان صدور نماد اعتماد الکترونیکی بپردازند.

در پی این ابلاغیه انجمن کسب و کارهای اینترنتی در نامه‌ای به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی به قوانین سختگیرانه اداره مالیات در پرداخت مالیات‌ها بخصوص مالیات بر ارزش افزوده اعتراض کرد و خواستار تعیین مالیات با سازو کار و شرایط متناسب با کسب و کار اینترنتی شد.

طراحی وب سایت ویژه نمایندگان مجلس شورای اسلامی

سامانه گستر آکو  با بررسی و تحلیل وب‎سایت‎های نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی، تمامی نیازهای نامزدها و نمایندگان محترم را جهت حضور موثر در فضای مجازی شناسایی کرده است و با بهره‎گیری از آخرین فناوری‎های نوین طراحی وب و همچنین رعایت اصول زیبایی شناختی و استفاده از نرم افزار اختصاصی سیستم مدیریت محتوای مرلی  بسته پیشنهادی وب‎سایت انتخاباتی را ارائه می‎نماید.سامانه گستر آکو به عنوان هدیه نیز نرم افزار اندروید ویژه کاندیدهای عزیز را بصورت رایگان ارایه خواهد داد.
نظر به افزایش روزافزون کاربران گوشی‎های هوشمند و تبلت‎ها در کشور، وب‎سایت‎ها نیز باید به گونه‎ای طراحی شوند که در تمام این دستگاه‎ها بخوبی نمایش داده شوند. از این‎رو تمامی وب‎سایت‎های طراحی شده توسط سامانه گستر آکو ، بصورت کاملا ریسپانسیو  طراحی می‎شوند. سامانه گستر آکو به عنوان هدیه نیز نرم افزار اندروید ویژه کاندیداهای عزیز را بصورت رایگان ارایه خواهد داد.

 

راه اندازی بخش ساخت نرم افزار آندروید

سامانه گستر آکو در راستای افزایش و توسعه خدمات خود ، اقدام به راه اندازی بخش توسعه نرم افزارهای مبتنی بر سیستم عامل اندروید نموده است.

 

آکو رنک - AKO RANK افزایش بازدید و رتبه سایت در موتورهای جستجو

در راستای افزایش بازدید و رتبه وب سایت کاربران گرامی و کسب بهترین جایگاه ها در نتایج موتورهای جستجو وب سایت آکورنک طراحی گردیده است.
شما با ثبت نام و کسب امتیاز میتوانید وب سایت خود را به صورت رایگان مطرح نمایید و روزانه تعداد زیادی بازدید به سایت خود بیافزایید که نتیجه آن کسب رتبه های بالاتر در نتایج موتورهای جستجوگر میباشد
اطلاعات بیشتر در وب سایت : AKORANK.ir

قرارداد افزایش بازدید و سئو وب سایت لوستر مجلل

لوستر مجلل يك برند نام آشنا و نواور در زمينه لوستر ، آباژور و  صنايع روشنايي  مي باشد و به صورت تخصصي بروي طرح هاي متفاوت اين صنايع متمركز  مي باشد.  كيفيت محصولات لوستر مجلل  در بالاترين سطح قرار دارد به طوريكه محصولات اين برند را مي توانيد با بالاترين مدت گارانتي تهيه كنيد.

سامانه گستر آکو طبق این قرارداد ، مسئولیت افزایش بازدید ، بهینه سازی وب سایت و در نهایت SEO وب سایت لوستر مجلل  را برعهده گرفته است.

پورتال مشتریان با ظاهری جدید

سامانه گستر آکو در راستای ایجاد یک محیط پویا با کاربری سریع و آسان برای دسترسی شما مشتریان عزیز به سرویس و خدمات خریداری شده خود ، اقدام به تغییر کامل ظاهر پورتال مشتریان آکو  نموده است. در پوسته جدید سعی شده است از تمام استاندارهای روز کدنویسی استفاده شود و تمام کاربران میتوانند با تمام وسایل ارتباطی خود نظیر لپ تاپ ، گوشی و تبلت از امکانات پورتال بصورت کامل  استفاده نمایند. لذا از تمامی شما مشتریان گرامی تقاضا داریم تا در صورت بروز هرگونه خطا و یا نقص حتما مورد را گزارش نمایید تا سریعا برطرف گردد.

در صورت تمایل نیز میتوانید انتقادات و پیشنهادات خود را در مورد این تغییر ارسال نمایید.

رضایت شما افتخار ماست

جشنواره فروش نوروزی ۱۳۹۴

امیدواریم روزهای پایانی سال ۹۳ را همانند همیشه پرنشاط و شاداب گذرانده و صفحه جدید زندگی را با فرا رسیدن سال جدید به زیبایی آغاز نمایید.

پیشاپیش فرا رسیدن سال ۱۳۹۴ را به شما دوستان و مشتریان گرامی تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

به همین مناسبت جشنواره فروش نوروزی سامانه گستر آکو از مورخ 25 اسفند ۱۳۹۳ لغایت پایان فروردین ۱۳۹۴ به شرح زیر به حضور اعلام می گردد.
 

فروش نسخه نامحدود نرم افزارQlik View

نرم افزار QlikView  امکان دسترسی و ترکیب تقریباً تمام فرمت های اطلاعاتی از داده های مرتبط استاندارد (Standard Relational Data) تا فایل های متنی (Text Files) تا فایل های Excel تا اطلاعات در قالب XML و HTML فراهم آورده، مرتبط و طبقه بندی کرده و ارتباط میان منابع اطلاعاتی مختلف را به صورت اتوماتیک برقرار می کند.

QlikView خود را با ساختار اطلاعاتی سازمان منطبق کرده و نیاز به تغییر در منابع اطلاعاتی را از بین خواهد برد. اطلاعات سازمان در قالب انبارهای داده (data warehouses) ، سیستم های عملیاتی ،فایل های Excel  یا Text یا  بانک های اطلاعاتی به عنوان ورودی در برنامه QlikView قابل دسترسی است.

با استفاده از Qlik View می توان یک برنامه تحلیل یا گزارشگری را در مدت کمی طراحی، پیاده سازی و استفاده نمود.  Qlik View تعداد نامحدودی فیلد اطلاعاتی و ابعاد گزارش گیری را فراهم می آورد. تمام اقلام اطلاعاتی موجود در منابع اطلاعاتی قابل استفاده در گزارش ها و تحلیل های مدیران سازمان می باشد.

فروشگاه ساز اپن کارت نسخه 2 منتشر شد!

فروشگاه ساز اپن کارت نسخه 2 منتشر شد!

اولین عکس از آیفون 6 منتشر شد

یکی از شرکت‌های شریک اپل در چین تصویر آیفون شش را منتشر کرد. حفظ اسرار درباره آیفون شش این روزها کار آسانی نیست زیرا همه روزه شایعات زیادی درباره پرچمداری بعدی اپل در فضای مجازی منتشر می‌شود.

مجموع ۳۵۶ رکورد - در ۱۸ صفحه

کانال آکو در تلگرام

telegram.me/akogroup

دسترسی سریع

پورتال مشتریان
مشاهده تعرفه و سفارش آنلاین هاست و دامنه