مقالات

10 فروشگاه برتر ایران در سال 94

در ایران مدتی است که بازار فروشگاه اینترنتی و خرید آنلاین بسیار داغ و پر از خبرهای جدید است، به همین جهت تصمیم داریم ۱۰ فروشگاه برتری که سال ۹۴ توانستند در صدر باقی بمانند را بر اساس معیارهای مشخصی تعیین و معرفی کنیم.


تاریخ انتشار : يکشنبه , ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۱۳:۱۹

۹ منبع آموزش برنامه‌نویسی

یادگیری برنامه‌نویسی توانمندی‌های فردی خوبی در اختیار افراد قرار می‌دهد. اگر به دنبال آن هستید تا کدنویسی را یاد بگیرید، باید بدانید در ابتدایی‌ترین حالت، توانمندی‌های زیر را به واسطه یادگیری اصول برنامه‌نویسی به دست خواهید آورد.


تاریخ انتشار : سه شنبه , ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ ۱۴:۱۹

ضرورت کسب نماد اعتماد الکترونیکی

یکی از عوامل مهم توسعه تجارت الکترونیکی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران خدمات الکترونیکی می باشد. با توجه به بررسی های انجام گرفته ، مهمترین عوامل مراجعه و اعتماد خریداران به کسب و کار های اینترنتی را در این مقاله بخوانید.


تاریخ انتشار : شنبه , ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ ۲۳:۳۴

همه چیز درباره مدیریت ارتباط با مشتریان CRM

فناوری اطلاعات امروزه بیش از هر دوره در ساختار تجارت و سازمانها نفوذ کرده و تاثیر گذار است. یکی از مهمترین مباحث فناوری اطلاعات چگونگی ارتباط با مشتریان است که در قالب سیستم های CRM برای آن راه حل توسط شرکت های مختلف ارائه شده است که به معنی مدیریت روابط بامشتری Customer Relationship Management است.


تاریخ انتشار : شنبه , ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ ۱۵:۴۵

چگونه در فروش متفاوت باشیم!

برای راه انداختن یک کسب‌وکار نوپا بهتر است از همان اول با ایده متفاوت و متمایزی شروع کنیم و سعی کنیم آن را به شیوه‌های متمایز و نو و ترجیحاً از کانال‌هایی بکر و خلاقانه به مخاطب ارائه بدهیم تا به چشم مشتری بیاییم .


تاریخ انتشار : دوشنبه , ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۶:۰۴

هوش تجاری – Business Intelligence

هوش تجاری (BI) یعنی «داشتن دانشی فراگیر از همه عواملی که بر سازمان موثر است.» داشتن دانشی عمیق نسبت به همه عوامل مثل مشتریان (جامعه و مخاطبین، ارباب‌رجوع و ...)) رقبا، محیط اقتصادی، عملیات و فرآیندهای سازمانی (مالی، فروش، تولید، منابع انسانی و...) که تاثیر زیادی بر کیفیت تصمیمات مدیریتی در سازمان می‌گذارد هوش تجاری است. هوش تجاری شما را برای تصمیم‌گیری در همه عوامل موثر بر سازمان و شرکت‌ها توانمند می‌سازد.


تاریخ انتشار : چهارشنبه , ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۶:۵۸

امضای دیجیتال،اعتباری در جهان مجازی

معمولا امضاهای دیجیتالی با امضاهای الکترونیکی اشتباه گرفته می‌شوند، در حالی که امضاهای الکترونیکی صرفا عبارتند از کپی‌های اسکن شده از یک امضای دستی؛ در برخی کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا، امضاهای الکترونیکی اعتبار قانونی دارند.


تاریخ انتشار : دوشنبه , ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۱۱:۳۵

با گرایش های جدید طراحی سایت آشنا شوید.

در سال 2015، روش گذاشتن اطلاعات و مطالب زیاد در طراحی سایت، جای خود را به سادگی و زیبایی دیداری همراه با فضای خالی بسیاری داد. طراحی سایت ها با الهام گیری از نشریه ها ی چاپی، تلاش می کنند نخست کاربر سایت را به نمای دیداری خود جذب نمایند و بعد مطلب هایی را در اختیارشان قرار دهند. با گرایش های جدید طراحی سایت آشنا شوید.


تاریخ انتشار : يکشنبه , ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ ۱۶:۳۲

تجارت b2c و استراتژیهای آن

Bبه معني Business و C به معني Consumer است كه به معني ارتباط تجاري بين فروشنده و خريدار است. در اين مدل در يك طرف فروشنده محصول و يا شركت تجاري وجود دارد و در طرف ديگر خريدار محصول كه ممكن است اشخاص عادي باشند، اين مدل شايد بيشترين استفاده را براي افراد عادي داشته باشد. 


تاریخ انتشار : شنبه , ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ ۱۵:۴۲

بازاریابی b2b چیست؟

بازاریابی b2b یکی از روشهای بازاریابی است که در آن شرکتی محصولات خود را به شرکتی دیگر عرضه میکند. این روش استراتژیهای خاص خود را دارد که در این مقاله به آنها پرداخته ایم.

 


تاریخ انتشار : شنبه , ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ ۱۵:۴۰

مقايسه استراتژیهای B2B و B2C

تا کنون به این موضوع فکر کرده‌اید که الگوی خرید مشتریان حقیقی و حقوقی، چه تفاوت‌هایی با هم دارند؟ نوع ارتباط سازمان با مشتریانش را به چند دسته تقسیم می‌کنند که مهم‌ترین آن‌ها B2B و B2C هستند. 


تاریخ انتشار : شنبه , ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ ۱۱:۰۶

انواع تجارت الکترونیک

تجارت الكترونيك واژه‌اي است كه براي تجارت از طريق سيستم‌هاي اطلاعاتي، ارتباطي به كار مي‌رود.


تاریخ انتشار : دوشنبه , ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ ۱۳:۲۶

استراتژی های قیمت گذاری بر محصولات اینترنتی

در میان همه مطالب گفته شده در مورد بازاریابی شاید مهمترین نکته گفته نشده قیمت گذاری محصولات باشد که بیشترین تأثیر را چه در جذب مشتری و انتخاب و وفادار ماندن مشتری تاثیر دارد.در این مقاله سعی شده استراتژیهای قیمت گذاری محصولات اینترنتی مورد بررسی قرار گیرد.


تاریخ انتشار : چهارشنبه , ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ ۱۶:۲۰

کاربرد بزرگ داده ها در بازاریابی اینترنتی

واژه ابر داده ها امروز بسیار به کار می آید اما اینکه چه تعریف دقیقی را می توان عنوان داشت بنا به نوع کاربرد می باشد. در کل می توان ابرداده ها یا داده های بزرگ را اینگونه تعریف کرد که به مجموعه داده های همگن یا ناهمگن عظیمی اطلاق می شود که تجزیه و تحلیل آنها برای هر کسب و کاری مهم می باشد ... 


تاریخ انتشار : سه شنبه , ۱۳۹۵/۰۹/۱۶ ۱۱:۵۲

کلید های ایجاد تعادل بین کار و زندگی

ایجاد تعادل میان کار و زندگی برای کارآفرینان مهم‌ترین اصل کار است. در این مقاله سه راه کلیدی برای این منظور به شما پیشنهاد می‌شود.


تاریخ انتشار : شنبه , ۱۳۹۵/۰۸/۲۲ ۱۱:۱۹

بهترین اپلیکیشن های کیبورد اندرویدی

یک کیبورد اندرویدی مناسب می‌تواند به کاربران خود امکان لذت هرچه بیشتری از تایب با تلفن همراه را ارائه کند. بر همین اساس در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین اپلیکیشن های کیبورد اندرویدی بپردازیم تا کاربران بهترین انتخاب را برای استفاده از آن داشته باشند.


تاریخ انتشار : يکشنبه , ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ ۱۳:۴۰

معرفی ۹ اپلیکیشن حیاتی iMessage

آخرین به‌روز رسانی iOS 10 ویژگی‌های جدید و فوق العاده‌ی زیادی دارد. از میان این‌ها هم احتمالاً اپلیکیشن‌ها و استیکرهای iMessage در بلند مدت بیشترین تاثیر را بر تجربه‌ی کاربری افراد می‌گذارند.

 


تاریخ انتشار : شنبه , ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ ۱۷:۰۳

معرفی ۵ گوشی اندرویدی برتر در رده قیمتی ۱٫۵ تا ۲ میلیون تومان

با توجه به این موضوع که روند عرضه و معرفی محصولات کمپانی های مختلف شدت گرفته و در هر رده قیمتی تنوع برندها و مدل های مختلف می تواند به سادگی خریدار را در شرایط دشواری برای انتخاب قرار دهد، ما بر آن شدیم تا هر از چند گاهی با بررسی دقیق در هر دسته قیمتی تعدادی از گوشی های برتر را به شما کاربران محترم معرفی نماییم.


تاریخ انتشار : جمعه , ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ ۱۵:۱۵

بهترین بازی های هفته گذشته از نگاه کاربران

در این مقاله با بازی‌های جالب برای گوشی‌های همراه سیستم عامل اندروید و IOS که در هفته گذشته جزو پرکلیک‌ترین‌های صفحه دریچه فناوری اطلاعات بوده است، آشنا خواهید شد.


تاریخ انتشار : سه شنبه , ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ ۲۳:۳۳

راهنمای انتخاب گوشی برای بازی خورها

بر اساس اعلام رسمی در حال حاضر ۷۰ درصد گیمر های ایرانی از گوشی موبایل برای انجام بازی استفاده می نمایند. بنابراین اگر شما نیز از گیمرهای موبایلی هستید و علاقه زیادی به انجام بازی های سنگین و با کیفیت دارید، بهتر است راهنمای خرید امروز را برای یافتن گوشی مناسب بازی خود مطالعه نمایید.


تاریخ انتشار : يکشنبه , ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ ۱۴:۴۷
مجموع ۳۲۶ رکورد - در ۱۷ صفحه

کانال آکو در تلگرام

telegram.me/akogroup

دسترسی سریع

پورتال مشتریان
مشاهده تعرفه و سفارش آنلاین هاست و دامنه