نرم افزار فرم ساز آکو

نرم افزار فرم ساز آکو

نرم افزار فرم ساز آکو یک نرم افزار مبتنی بر وب می باشد که برای ساخت فرم ها استفاده میشود . با استفاده از این نرم افزارشما قادر خواهید بود در مدت تنـها چند دقیقه فرم هایی کامل و پیچیده ایجاد کنید  . از ویژگی های این نرم افزار می توان به  مراحل ساخت آسان و بسیار سریع، مدیریت کامل بر ثبت ها، مدیریت کامل پیوست ها، ایمیل ها اشاره نمود.  

 

یکی از دلایل برتری این فرم ساز نسبـت به رقبـای خود و همچنـین فرم سازهای آنلاین این است که نرم افزار به صورت کامل بر روی سرور وب سایت شما نصب خواهد شد .فرم های ساخته شده شما هیچگاه منقضی نشده و یا ازبین نخواهد رفت و به صورت کامل در کنترل شما خواهند بود.

 

این نرم افزار  به شما برای ساختن فرم های بسیار زیباتر   کمک خواهد کرد. قالب های درونی و همچنین سیستم قالب ساز بصری، به شما امکان طراحی های بی شماری را خواهد داد. قابلیت کشیدن و رها کردن و همچنین بسیاری قابلیت های دیگر شما را در ساخت فرم های فراوان یاری خواهند کرد.

 

از امکانات کلیدی این فرم ساز می توان به موارد زیر اشاره کرد:
-  قابلیت کشیدن و رها کردن انواع گزینه ها جهت استفاده در فرم
-  سیستم ساخت قالب بصری
-  قابلیت ساخت فرم های چند صفحه ای بهمراه پیش نمایش پیش از ثبت نهایی
-  امکان نمایش/پنهان کردن گزینه ها و حتی صفحات بر اساس ورودی کاربر
-  قابلیت ارسال ایمیل پس از ثبت فرم برای ثبت کننده و هم برای مدیریت با امکان نوشتن متن مورد نظر شما نظیر ساخت کد پیگیری و همچنین ارسال ایمیل بر اساس تکمیل گزینه ای خاص از طرف کاربر شما
-  انواع کد جهت استفاده فرم در محیط خارج از فرم ساز نظیر وردپرس، جوملا و یا حتی سیستم های اختصاصی سامانه گستر آکو (مرلی)
-  قابلیت ذخیره فرم و ادامه در زمان دیگر برای کاربر شما که این امکان در فرم های چند صفحه ای سازمانی، شرکتی و … استفاده خواهد شد.
-  فرم ساز کاملا بهینه شده برای انواع ابزارهای نمایش
-  قابلیت ساخت چندین مدیر و ناظر با امکان تعیین دسترسی های مختلف
-  تنظیمات اختصاصی  برای هر نوع فیلد
-  امکان مدیریت کامل ثبت ها، فرمت های مختلف برای دریافت خروجی و همچنین امکان دریافت خروجی به صورت دلخواه در ایمیل مدیریت و یا مدیران
و امکانات فراوان دیگری مانند قرار دادن گذرواژه برای فرم ها، کد های امنیتی مختلف، محدود کردن ثبت برای هر IP، زمان بندی فعالیت فرم، امضاء دیجیتال، سیستم اعتبار سنجی پیشرفته ، ساخت قالب ایمیل ، امکان ارسال ، امکان پیوست فایل.

اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار فرم ساز


  
 

 

تعداد بازدید : 2,764

کانال آکو در تلگرام

telegram.me/akogroup

دسترسی سریع

پورتال مشتریان
مشاهده تعرفه و سفارش آنلاین هاست و دامنه