طراحی مالتی مدیا کاربردی و اتوران

طراحی مالتی مدیا کاربردی و اتوران

مالتی مدیا یا مولتی مدیا تركیبی از صدا ، تصویر ، ویدیو و اكشن می باشد كه در واقع نحوه ای متفاوت از نمایش یك محصول یا سرویس میباشد.

از قدیم پرزنت یا نمایش یك توانایی یا محصول برای آموزش ، مقاله و یا معرفی به صورت های مختلف انجام می شد. به عنوان مثال یك معلم از تخته سیاه برای نمایش و آموزش استفاده می نمود و با نقاشی كردن و یا نوشتن مطلب یا فرمولی اقدام به آموزش می كرد، پس از حضور كامپیوتر این روند به كمك عكس ها، دیاگرام ها و چارت ها و نقاشی های مختلف ساده تر شد و پس از آن محصول بی نظیر پاور پوینت مایكروسافت تحولی در ارایه نحوه نمایش ایجاد نمود.

به تدریج حضور نرم افزارهای فلش برای ایجاد تنوع در نحوه نمایش پا به میدان گذاشتند و موسیقی و تصاویر متحرك نیز خودنمایی كردند. با ترویج اینترنت و محدودیت سرعت هنوز مشكل پا برجا بود و نمی توانست به سادگی تصاویر متحرك و فیلم ها را پشتیبانی نموده و به راحتی نمایش دهد. از اینرو تركیبی از تمامی توانمندی ها بصورت یك مجموعه متحرك به نام چند رسانه ای یا مولتی مدیا ظهور یافتند كه تمامی درخواستها را پشتیبانی نموده و دیگر مشكل محدویت حجم و نگرانی از عدم نمایش بصورت آنلاین و آفلاین را برطرف نمودند.

مالتی مدیا ها را میتوان به كمك تكنولوژی های گوناگون پیاده سازی نمود و امروز به كمك پیشرفت علم های برنامه نویسی میتوان اكشن های گوناگون را در آنها ایجاد كرده و تنوع فراوانی را در آنها ایجاد كرد تا آن مرحله كه میتوان هوش مصنوعی را در این گونه مجموعه های چند رسانه ای فراهم نمود.

اولین نمونه های مالتی مدیا بصورت اسلاید شو، سپس بصورت اچ تی ام ال HTML ، سپس بصورت فایل های اجرایی برنامه نویسی شده و پس از آن بصورت فلش و در نهایت بصورت تركیبی برنامه نویسی شده فلش - Bingo - Lua  پیاده سازی شدند. امروزه میتوان از Adobe Air در این گونه مجموعه های چند رسانه ای كمك گرفت و حتی بانك های اطلاعاتی قابل حمل را در آنها جایگزاری نمود.

سامانه گسترآکو با توجه به تجربه چندین ساله خود در این عرصه از تمامی روش های فوق استفاده نموده و هم اكنون با نمونه كارهای متعدد در این زمینه یكی از شركت های توانمند در تولید مالتی مدیا در ایران محسوب می گردد.

از جمله مزایای انجام پروژه های مالتی مدیا توسط بخش طراحی سامانه گستر آکو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

  • جذابیت بالا و تاثیرگذاری و ماندگاری در ذهن بیننده
  • حجم نامحدود اطلاعات قابل انتقال در حجم محدود فضا در سی دی مالتی مدیا
  • امکان پخش موسیقی و انیمیشن و نمایش عکس و تغییر زبان
  • امکان معرفی محصولات و گالری تصاویر در سی دی مالتی مدیا
  • سهولت در تکثیر قابلیت استفاده مجدد با کمترین هزینه
  • حمل و نقل آسان، حجم کم و زمان ماندگاری بالا
  • کامل و گویا بودن به لحاظ حجم اطلاعاتی بالاتر

 

شما میتوانید برای مشاهده نمونه کارها و یا برآورد هزینه طراحی مالتی مدیا و اتوران از فرم ارتباط با ما استفاده نمایید.

تعداد بازدید : 1,349

کانال آکو در تلگرام

telegram.me/akogroup

دسترسی سریع

پورتال مشتریان
مشاهده تعرفه و سفارش آنلاین هاست و دامنه