مقالات

مزایای راه اندازی و طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

امروزه راه اندازی و طراحی سایت فروشگاه اینترنتی یکی از برترین و پر فروش ترین روش هایی است که به منظور فروش محصولات و خدمات استفاده می گردد. طراحی سایت فروشگاهی موجب می شود تا به شیوه ای بهتر فروشگاه خود را در موتورهای جستجویی همچون گوگل معرفی کنید.


تاریخ انتشار : پنجشنبه , ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۱۴:۲۵

آیا داشتن ترافیک بر روی سایت کافی است؟

هر مشتری برای خود داستانی دارد، فرآیندی که به فروش منجر می شود بر خلاف تصور بسیاری از افراد، یک فرآیند مستقیم و سریع که در کوتاه مدت به نتیجه می رسد نیست. آشنایی هر شخص با برند شما از یک نقطه شروع می شود و می تواند خیلی زود پایان یابد و یا اینکه ادامه پیدا کند.


تاریخ انتشار : شنبه , ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ ۱۷:۰۳

تخمین هزینه و زمان در پروژه‌های نرم‌افزاری

صنعت نرم‌افزار در سال‌های اخیر شکوفایی قابل توجهی داشته و به سمت “دست‌یابی” روش‌مند به اهداف و “مهندسی” در حرکت بوده است. مدیریت پروژه‌های نرم‌افزاری و محیطی که این پروژه‌ها در آن اجرا می‌شوند، نیازمند دانش مجرد است؛ حقایقی که از طریق مشاهده و اندازه‌گیری به دست می‌آیند.


تاریخ انتشار : پنجشنبه , ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ ۱۴:۰۷

100 اصل در تولید و توسعه نرم افزار

در این مقاله سعی شده است به نکاتی اشاره شود که می تواند شما را در اجرای پروژه های نرم افزاری یاری دهد در پس هر یک از این نکات مطالب بسیاری نهفته است که با دقت در هر کدام از آنها می توان بخشی از مشکلات درگیر در زمان اجرای پروژه را مرتفع نمود.


تاریخ انتشار : پنجشنبه , ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ ۱۳:۱۱

انواع طراحی وب سایت

طراحی سایت شامل استفاده از زبان های برنامه نویسی تحت وب وبه کارگیری اصول گرافیک است. همانطور که در مقاله های قبلی از اهمیت های سایت در کسب و کار صحبت نمودیم، میدانیم که هر یک از کاربران باتوجه به نیاز و کسب و کار خود احتیاج به یک وب سایت دارند. به طوری که این ملزومات، تفاوت هایی را نیز در ساختار و طراحی سایت ها به وجود آورده و انواع مختلفی ازسایت شرکتی، اداری، فروشگاهی و… طراحی نموده است.


تاریخ انتشار : سه شنبه , ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۰:۵۶

تاثیر تکنولوژی بر صنعت پرداخت و روندهای آن

مشتریان امروزی می خواهند به صورت امن و یکپارچه و بدون محدودیت زمانی و مکانی خرید خود را انجام دهند. موسسات معتبر بسیاری نظیر گروه مشاوران بوستون (BCG)، موسسه‌ی تحقیقاتی Capgemini و موسسه Business Insider روندهای آینده‌ی صنعت پرداخت را پیش‌بینی کرده اند که در ادامه به آنها اشاره می شود.


تاریخ انتشار : شنبه , ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ ۱۶:۰۵

هوش تجاری-business intelligence

عوامل و تغییرات سریع در محیط عملیات شرکت ها و سازمان ها، آنها را به سوی پشتیبانی رایانه ای از عملیاتشان سوق می دهد. بدین معنی که فشارهای خارج از شرکت ها منجر به ایجاد رویکرد پاسخ در سازمان ها می شود که با توجه به سرعت محیط، این پاسخ ها باید با سرعت همراه باشد؛ چرا که محیط بسیار رقابتی است و لذا برای دستیابی به پاسخ های سریع، لازم است سامانه های رایانه ای به کمک شرکت ها بیایند. سامانه های رایانه ای می توانند فرآیند پاسخ را تسهیل و تسریع نمایند.


تاریخ انتشار : شنبه , ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ ۱۳:۵۰

استراتژی های کار تیمی موفق

یک تیم زمانی کارآمد و سازنده است که احساس لذت از کار کردن را در اعضای خود برانگیزاند و همه افراد از حضور در تیم راضی باشند. با انجام کارها به صورت تیمی، تولید افزایش می‏یابد و اعتماد بیشتری نیز ایجاد می‏شود و با افزایش رضایتمندی بین افراد، موفقیت و بهره‏وری نیز افزایش یافته و در نتیجه یک تیم کارآمد و سازنده به آسانی به اهداف خود دست پیدا می‏کند.


تاریخ انتشار : چهارشنبه , ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ ۱۴:۵۲

10 فروشگاه برتر ایران در سال 94

در ایران مدتی است که بازار فروشگاه اینترنتی و خرید آنلاین بسیار داغ و پر از خبرهای جدید است، به همین جهت تصمیم داریم ۱۰ فروشگاه برتری که سال ۹۴ توانستند در صدر باقی بمانند را بر اساس معیارهای مشخصی تعیین و معرفی کنیم.


تاریخ انتشار : يکشنبه , ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۱۳:۱۹

۹ منبع آموزش برنامه‌نویسی

یادگیری برنامه‌نویسی توانمندی‌های فردی خوبی در اختیار افراد قرار می‌دهد. اگر به دنبال آن هستید تا کدنویسی را یاد بگیرید، باید بدانید در ابتدایی‌ترین حالت، توانمندی‌های زیر را به واسطه یادگیری اصول برنامه‌نویسی به دست خواهید آورد.


تاریخ انتشار : سه شنبه , ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ ۱۴:۱۹

ضرورت کسب نماد اعتماد الکترونیکی

یکی از عوامل مهم توسعه تجارت الکترونیکی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران خدمات الکترونیکی می باشد. با توجه به بررسی های انجام گرفته ، مهمترین عوامل مراجعه و اعتماد خریداران به کسب و کار های اینترنتی را در این مقاله بخوانید.


تاریخ انتشار : شنبه , ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ ۲۳:۳۴

همه چیز درباره مدیریت ارتباط با مشتریان CRM

فناوری اطلاعات امروزه بیش از هر دوره در ساختار تجارت و سازمانها نفوذ کرده و تاثیر گذار است. یکی از مهمترین مباحث فناوری اطلاعات چگونگی ارتباط با مشتریان است که در قالب سیستم های CRM برای آن راه حل توسط شرکت های مختلف ارائه شده است که به معنی مدیریت روابط بامشتری Customer Relationship Management است.


تاریخ انتشار : شنبه , ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ ۱۵:۴۵

چگونه در فروش متفاوت باشیم!

برای راه انداختن یک کسب‌وکار نوپا بهتر است از همان اول با ایده متفاوت و متمایزی شروع کنیم و سعی کنیم آن را به شیوه‌های متمایز و نو و ترجیحاً از کانال‌هایی بکر و خلاقانه به مخاطب ارائه بدهیم تا به چشم مشتری بیاییم .


تاریخ انتشار : دوشنبه , ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۶:۰۴

هوش تجاری – Business Intelligence

هوش تجاری (BI) یعنی «داشتن دانشی فراگیر از همه عواملی که بر سازمان موثر است.» داشتن دانشی عمیق نسبت به همه عوامل مثل مشتریان (جامعه و مخاطبین، ارباب‌رجوع و ...)) رقبا، محیط اقتصادی، عملیات و فرآیندهای سازمانی (مالی، فروش، تولید، منابع انسانی و...) که تاثیر زیادی بر کیفیت تصمیمات مدیریتی در سازمان می‌گذارد هوش تجاری است. هوش تجاری شما را برای تصمیم‌گیری در همه عوامل موثر بر سازمان و شرکت‌ها توانمند می‌سازد.


تاریخ انتشار : چهارشنبه , ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۶:۵۸

امضای دیجیتال،اعتباری در جهان مجازی

معمولا امضاهای دیجیتالی با امضاهای الکترونیکی اشتباه گرفته می‌شوند، در حالی که امضاهای الکترونیکی صرفا عبارتند از کپی‌های اسکن شده از یک امضای دستی؛ در برخی کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا، امضاهای الکترونیکی اعتبار قانونی دارند.


تاریخ انتشار : دوشنبه , ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۱۱:۳۵

با گرایش های جدید طراحی سایت آشنا شوید.

در سال 2015، روش گذاشتن اطلاعات و مطالب زیاد در طراحی سایت، جای خود را به سادگی و زیبایی دیداری همراه با فضای خالی بسیاری داد. طراحی سایت ها با الهام گیری از نشریه ها ی چاپی، تلاش می کنند نخست کاربر سایت را به نمای دیداری خود جذب نمایند و بعد مطلب هایی را در اختیارشان قرار دهند. با گرایش های جدید طراحی سایت آشنا شوید.


تاریخ انتشار : يکشنبه , ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ ۱۶:۳۲

تجارت b2c و استراتژیهای آن

Bبه معني Business و C به معني Consumer است كه به معني ارتباط تجاري بين فروشنده و خريدار است. در اين مدل در يك طرف فروشنده محصول و يا شركت تجاري وجود دارد و در طرف ديگر خريدار محصول كه ممكن است اشخاص عادي باشند، اين مدل شايد بيشترين استفاده را براي افراد عادي داشته باشد. 


تاریخ انتشار : شنبه , ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ ۱۵:۴۲

بازاریابی b2b چیست؟

بازاریابی b2b یکی از روشهای بازاریابی است که در آن شرکتی محصولات خود را به شرکتی دیگر عرضه میکند. این روش استراتژیهای خاص خود را دارد که در این مقاله به آنها پرداخته ایم.

 


تاریخ انتشار : شنبه , ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ ۱۵:۴۰

مقايسه استراتژیهای B2B و B2C

تا کنون به این موضوع فکر کرده‌اید که الگوی خرید مشتریان حقیقی و حقوقی، چه تفاوت‌هایی با هم دارند؟ نوع ارتباط سازمان با مشتریانش را به چند دسته تقسیم می‌کنند که مهم‌ترین آن‌ها B2B و B2C هستند. 


تاریخ انتشار : شنبه , ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ ۱۱:۰۶

انواع تجارت الکترونیک

تجارت الكترونيك واژه‌اي است كه براي تجارت از طريق سيستم‌هاي اطلاعاتي، ارتباطي به كار مي‌رود.


تاریخ انتشار : دوشنبه , ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ ۱۳:۲۶
مجموع ۳۳۴ رکورد - در ۱۷ صفحه

کانال آکو در تلگرام

telegram.me/akogroup

دسترسی سریع

پورتال مشتریان
مشاهده تعرفه و سفارش آنلاین هاست و دامنه