مانیتور چندکاربره 43 اینچ شرکت دل جلوه‎ای تازه به میزکار شما می‎بخشد

اخبار

مانیتور چندکاربره 43 اینچ شرکت دل جلوه‎ای تازه به میزکار شما می‎بخشد

دسته : عمومی تعداد بازدید : ۱۴۵۲
تاریخ : يکشنبه , ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ ۱۴:۳۳

مانیتور یکی از مهم‎ترین بخش‎های تشکیل دهنده یک سیستم کامپیوتری است، اما با این وجود کاربران هنگام خرید آن وقت و حوصله کافی برای انتخاب یک مورد مناسب را به خرج نمی‎دهند، وقتی زمان خرید یک مانیتور برای مصارف حرفه‎ای و تجاری هم در میان باشد که اوضاع بدتر است. اما حالا شرکت دل با عرضه یک نمایشگر 43 اینچ 4K و اضافه کردن گزینه‎ای برای تبدیل شدن این مانیتور به 4 نمایشگر مجزای 1080p بدون لبه و حاشیه، انتخاب را برای شما راحت کرده است.

مانیتور Dell P4317Q می‎تواند محتوای ارسالی از چهار ورودی متفاوت را به طور همزمان با دقت تصویر Full HD نمایش دهد. این ورودی‎ها شامل دو HDMI، یک DisplayPort، یک Mini DisplayPort، یک VGA و چهار پورت USB 3.0 است. شما همچنین می‎توانید هر کدام از این صفحه‌نمایش‎ها را بزرگنمایی کرده و از مزایای یک نمایشگر 4K بهره‎مند شوید.

 

 

اگر با این توصیفات تصمیم گرفته‎اید وضعیت فعلی چند مانیتوری میز کار خود را کنار گذاشته و به سراغ این مانیتور واحد ساخته دست دل برويد که به گفته خود این شرکت 30 درصد در مصرف انرژی شما صرفه جویی می‎کند، باید خود را برای پرداخت هزینه سرسام آور آن هم آماده کنید. این مانیتور 1,349 دلار برای شما هزینه خواهد داشت و انتظار ميرود از 23 می‎ روانه بازار شود.

 

کانال آکو در تلگرام

telegram.me/akogroup

دسترسی سریع

پورتال مشتریان
مشاهده تعرفه و سفارش آنلاین هاست و دامنه