تعرفه اینترنت غیرحجمی شرکت مخابرات تغییر کرد!

اخبار

تعرفه اینترنت غیرحجمی شرکت مخابرات تغییر کرد!

دسته : وِیژه تعداد بازدید : ۱۳۹۱
تاریخ : سه شنبه , ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ ۲۳:۵۲

چند ماه گذشته دوران رسیدگی به اعتراضات کاربران برای بالا بودن تعرفه اینترنت نسبت به پهنای باند کنونی بود که بالاخره با تصویب طرح کاهش قیمت اینترنت در کشور به ثمر نشست.
البته این تنها قسمت خوب قضیه بود، چون در کشاکش این تغییرات، قیمت تلفن ثابت تغییری بالای ۱۰۰% را به خود دیده و از ۵۰ هزار تومان به ۲۰۰ هزار تومان افزایش یافت.

برای آن دسته از کاربرانی که در جریان این اخبار نبوده اند باید گفت که علاوه بر کاهش قیمت هر گیگ حجم به ۳۰۰۰ تومان، این کاهش به اینترنت همراه نیز سرایت کرد، بطوریکه تعرفه استفاده آزاد از اینترنت همراه، فارغ از نسل و تکنولوژی آن (۲G یا ۳G یا ۴G) ، به میزان ۲۰% کاهش یافت.


به عنوان نمونه اگر کاربری تا پیش از این بدون استفاده از بسته های افزایشی چیزی در حدود ۵۰ هزار تومان برای استفاده از اینترنت همراه بصورت آزاد پرداخت می کرد، از این پس این هزینه با کاهش ۱۰ هزار تومانی تنها ۴۰ هزار تومان برای وی تمام خواهد شد.

 

مخابرات استان تهران تقریب سرویس دهنده غالب کاربران بوده و به دلیل ارائه سرویس های نامحدود با قیمت مناسب (و البته سرعت غیرقابل تحمل) محبوبیت خوبی نزد کاربران پیدا کرده است.حال این شرکت مطابق با مصوبه شماره ۱ جلسه ۲۳۷ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، از کاهش تعرفه سرویس اینترنت پرسرعت غیرحجمی خود خبر داد، بطوری که سرویس غیرحجمی از ابتدای مردادماه سال ۹۵ اجرا شده است.


اگر که جزو کاربران کنونی سرویس اینترنت پرسرعت غیر حجمی شرکت مخابرات استان تهران هستید، می‌توانند پس از تمام شدن مدت زمان قرارداد کنونی، سرویس خود را با تعرفه و شرایط جدید دریافت کنند.

کانال آکو در تلگرام

telegram.me/akogroup

دسترسی سریع

پورتال مشتریان
مشاهده تعرفه و سفارش آنلاین هاست و دامنه