خدمات ثبت دامنه

خدمات ثبت دامنه

ثبت دامنه (Domain Registration) اولین گام برای حضور در شبکه جهانی وب است. این گام حساسیت های خاص خود را نیز داراست. نام دامنه  در صورتیکه معنی دار، مرتبط و متناسب با کاربری وب سایت شما انتخاب شود، راحت تر به خاطر سپرده می شود و مراجعه دوباره به وب سایت شما را تسهیل می کند؛ بنابراین در انتخاب نام دامنه خود دقت کنید.

ثبت انواع دامین های جهانی بصورت کاملا آنلاین ، همراه با مالکیت قطعی و کنترل پنل مدیریت

نکته دیگر اینکه جایی که ثبت دامنه خود را به آن می سپارید، باید چه از نظر امنیتی و چه از نظر اعتباری صاحب صلاحیت لازم باشد؛ چرا که کسب و کار شما بر این نام بنا خواهد شد و عدم در نظر گرفتن صلاحیت و اعتبار شرکت ثبت کننده در آینده ممکن است هزینه های بسیاری را بر شما تحمیل کند. برای بعضی پسوند ها مانند پسوند های کشوری (نظیر پسوندهای ir برای ایران و یا پسوندهای ae برای امارات متحده عربی) با توجه به انحصاری بودن ثبت بوسیله نهادهای دولتی تنها یک انتخاب وجود دارد. اما برای دامنه هایی که ثبت آنها بوسیله شرکتهای تجاری به فروش می رسند، شما انتخابهای متعددی برای ثبت نام دامنه خود دارید. در این موارد باید به کیفیت خدمات شرکت ثبت کننده  تعهد آن شرکت یا شرکتهای واسط بر رعایت حق مالکیت شما توجه نمود و مسائل حقوقی جانبی آن را نیز در نظر گرفت.


سامانه گستر آکو نماینده رسمی شرکت ها و سازمانهای معتبر عرضه کننده نام های اینترنتی است. این شرکت با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود در زمینه ثبت دامنه، همه تلاش خود را در جهت حفاظت از هویت اینترنتی مشتریان خود و عرضه خدمات با کیفیت به آنها معطوف کرده است. ما بسته به نام دامنه شما و پسوند مورد درخواست و شرایطی که در نظر دارید، ثبت دامنه شما را از طریق یکی از شرکتهای همکار انجام می دهیم .

 

نکاتی در ارتباط با ثبت دامنه ها :

 •     طول نام دامنه باید حداقل ۳ حرف (کاراکتر) باشد.
 •     کاراکترهای مجاز در نام دامین عبارتند از حروف (a تا z) ، اعداد (۰ تا ۹) ، خط تیره (-).
 •     حروف کوچک و بزرگ در نام دامنه تفاوتی نمی کند.
 •     استفاده از خط تیره ( – ) برای شروع یا خاتمه نام دامین مجاز نمی باشد.
   

مزایای ثبت دامین توسط سامانه گستر آکو  

 • ثبت دامنه با حداقل هزینه ممکن
 • ارائه کنترل پنل اختصاصی برای تمامی دامنه ها و ثبت دامنه به نام مالک ( به غیر از دامین ir. )
 • امکان مخفی کردن اطلاعات مالک برای جلوگیری از تماس های ناخواسته
 • ثبت آنلاین و آنی تمامی دامنه ها
 • دسترسی کامل به مدیریت دامنه و امکان اعمال تغییرات توسط کاربر در پنل مخصوص دامین
 • انتقال رایگان تمام دامین های خود بصورت رایگان توسط شما به پنل ارائه شده

 

ورود به کنترل پنل دامنه 

 

*** توجه : در صورتي که کنترل پنل دامين در اختيار شما قرار بگیرد ، سامانه گستر آکو هيچ گونه مسئوليتي را در قبال مشکلات احتمالي نمي پذيرد.

 

پژوهشگاه دانش های بنیادین ایران Nic.ir

پژوهشگاه دانشهای بنیادین یا مرکز تحقیقات فیزیک نظری تنها متولی ثبت نام دامنه با پسوند ir برای کشور ایران است. پسوند ir  با توجه به ماهیت ایرانی آن، برای وب سایتهایی که می خواهند بر ماهیت ایرانی خود تاکید کنند، یا فعالیت آنها به کشور ایران محدود می شود، انتخاب بسیار خوبی است. سامانه گستر آکو جزو نمایندگان رسمی Nic.ir در ثبت دامنه ir است.
ایرنیک (IRNIC) – ایرنیک
 
ثبت دامنه های غیر ir. توسط Resello
سامانه گستر آکو در ارائه سرویس ثبت دامنه ، از معتبر ترین منابع جهانی استفاده می نماید و تمامی حقوق مالکیت یک دامین را برای مالک آن محفوظ نگاه می دارد. ثبت دامنه های غیر ir به صورت لحظه ای انجام می شود و مدت زمان ثبت آنها تا فعال شدن بسیار کوتاه (حتی در حد چند دقیقه) صورت می گیرد . جزئیات دامین پس از ثبت دامنه در اختیار کاربر قرار می گیرد. ثبت دامنه های غیر ir توسط شرکت Resello می باشد و از بهترین مراکز ثبت دامنه در جهان انجام می گیرد .
 

سایر توضيحات!

 • ثبت دامنه هاي co.ir تنها براي شرکتهاي ثبت شده، همراه با ارائه روزنامه رسمي ثبت شرکت امکان پذير است.

 • هزینه حذف دامین های جهانی بعد از ثبت ، شامل ۸ هزار تومان جریمه میشود و از هزینه دامین کسر میشود و تا ۱ روز بعد از ثبت دامنه امکان پذیر است.

 • مسئولیت هرگونه اشتباه تایپی و دستوری در سفارش دامین بر عهده سفارش دهنده بوده و هیچ اعتراضی بعد از ثبت دامین پذیرفته نمیشود.

 • مسئولیت پیگیری و تمدید دامین تنها بر عهده مشتری میباشد و سامانه گستر اکو هیچ تعهدی نسبت به تمدید دامنه ندارد.

 • ثبت دامنه هاي ac.ir , sch.ir تنها براي آموزشگاها، دانشگاها و موسسات آموزشي همراه با ارائه درخواست کتبي با مهر و امضاي معتبر آن موسسه ميسر خواهد بود. ضمنا ac.ir تنها براي موسسات آموزشي داراي مجوز از آموزش عالي ثبت ميشود.

 • ثبت دامنه هاي gov.ir , org.ir تنها براي سازمانها و ارگانهاي دولتي، همراه با ارائه درخواست کتبي با مهر و امضاي معتبر آن سازمان ميسر خواهد بود.

 • ثبت دامنه هاي net.ir تنها براي شرکتهاي ICP / ISP خدمات دهنده اينترنت داراي مجوز رسمي قابل ثبت است.

 • پس از ارسال سفارش، درخواست کتبي ثبت دامنه هاي ac.ir, sch.ir, gov.ir را به ايميل Info@nic.ir ارسال فرماييد.

 
            ثبت انواع دامین های جهانی بصورت کاملا آنلاین ، همراه با مالکیت قطعی و کنترل پنل مدیریت
 

برای ثبت ، مشاهده قیمت دامین ها و جستجوی دامین از طریق سامانه فروش اقدام نمایید.

 

تعداد بازدید : 5,150

کانال آکو در تلگرام

telegram.me/akogroup

دسترسی سریع

پورتال مشتریان
مشاهده تعرفه و سفارش آنلاین هاست و دامنه