سرویس ها و خدمات ارائه شده توسط مجموعه آکو

Images
Images
Images
Images

سرویس ها و خدمات ارائه شده توسط مجموعه آکو

سرویس ها و خدمات ارائه شده توسط مجموعه آکو

    طراحی سایت : 14 سال تجربه حرفه ای ما، اطمینانی است برای شما که پروژه طراحی وب سایت خود را به ما بسپارید. تحلیل و آنالیز رقبای شما قبل از طراحی سایت، آنالیز کلمات کلیدی، طراحی و بهینه سازی صفحات وب، سایت شما را از دیگر شرکتها متمایز خواهد کرد.

    بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو : در بهینه سازی وب، ما وب سایت شما را بگونه ای طراحی می کنیم که در موتورهای جستجو، نمودار بالاتر و  ترافیک بیشتری را جذب نماید، به ازای کلمات کلیدی که جستجو می شود در رده بندی موتورهای جستجو در جایگاه  بالاتر قرار بگیرد و بیشتر در معرض دید مخاطبین و افرادی که به دنبال جستجوی محصول یا سرویس های ارائه شده توسط  شما می باشند قرار بگیرد.

    تبلیغات کلیکی گوگل : ما قادر خواهیم بود تا در کمترین زمان وب سایت شما را با بودجه مورد نظر شما در رتبه اول گوگل قرار دهیم.

    افزایش ترافیک سایت : جهت بالا بردن ترافیک وب سایت راههای زیادی وجود دارد. برای پیدا کردن بهترین و مناسب ترین روش برای افزایش ترافیک وب سایت خود با توجه به بودجه مورد نظر شما، همین امروز با مشاورین ما تماس بگیرید.

    خدمات هاستینگ : سرورهای متعدد ما در برترین دیتاسنترهای معتبر جهان و همچنین ارائه خدمات میزبانی وب در داخل کشور ، هاستینگی مطمئن با پشتیبانی ۲۴ ساعته برای شما خواهد بود. خوشحالیم که با ارائه مطمئن ترین خدمات هاستینگ و پشتیبانی آنها در طول این چندین سال آرامش خیال را به مشتریان خود هدیه نموده ایم.

    سیستم آمار سایت : ما با استفاده از کاملترین سیستم آمار سایت، کمترین هزینه، دقیق ترین آمارهای تحلیلی را بر اسـاس بــازدیــد کنندگان وب سایت شما، کلمات کلیدی و کلیه اطلاعاتی که به بهینه سازی وب سایت شما کمک می کند را در اختیار شما قرار می دهیم.

    طراحی پرتال : ما متناسب با بودجه شما و سازمان شما،  ابزارهاو نرم افزارهای خود را با امکانات و ماژولهای ویژه و متناسب با کارایی آسان و راحت در اختیار شما قرار داده تا شما بدون هیچ دانش فنی یا خاص ، وب سایت سازمان و یا شرکت خود را مدیریت و اطلاعات آن را بروز نمایید.

طراحی نرم افزار های مبتنی بر وب : مجموعه آکو با تیم مجرب برنامه نویسی خود میتواند انواع نرم افزارهای موردنیاز شما را بر بستر اینترنت و اینترانت طراحی و تولید نماید.

    مشاوره وب  : در صورت نیاز به مشاوره برای طراحی وب سایت، بهینه سازی وب سایت ، تبلیغات گوگل، افزایش ترافیک سایت، ثبت دامین و اجاره فضا و طراحی پرتال با مشاوران ما تماس بگیرید.

خدمات ارائه شده توسط آکو

 


طوفان فکری با تیم مشاوران آکو

درخواست مشاوره
مشاوره با آکو