نرم افزار اتوماسیون فایلینگ مشاورین املاک

Images
Images
Images
Images

نرم افزار اتوماسیون فایلینگ مشاورین املاک

نرم افزار اتوماسیون فایلینگ مشاورین املاک

امروزه بدلیل گستردگی شهری و به تبع آن ترافیک های سنگین شهری و همچنین مشغله کاری ، بسیاری از مردم تمایل به استفاده از خدماتی سریع ، آسان و کم هزینه دارند که این خواسته تنها در بستر اینترنت وجود خواهند داشت. در این رهگذر بسیاری از قشر های مردم از طریق اینترنت که تمامی مسائل و مشکلات زمانی و مکانی را حل نموده و سریع ترین راه حل برای دستیابی به خواسته متقاضیان میباشد که البته ارائه خدمات صحیح و متناسب در بستراینترنت بسیار مهم و قابل توجه میباشد .

 

همچنین با توجه به تخصصی شدن خدمات ملکی از جمله ارائه دقیق قیمت منطقه ای و اسنادی با تمامی جزئیات لازم در مورد املاک بفروش گذاشته شده از سوی مشاورین املاک محترم بهترین بهره برداری از مشتریانی که در اینترنت بدنبال ملک و آپارتمان مورد نظرشان هستند برای آنان در بر خواهد داشت .

 

اتوماسیون فایلینگ مشاورین املاک
 

این نرم افزار با کاربری بسیار آسان ،  امکان خرید ، فروش ملک و... را برای تمامی مشاورین املاک در هر نقطه ای از کشور و بدون در نظر گرفتن محدودیت ها به ارمغان آورده است.

 

نرم افزار مذکور ، تماما در بستر اینترنت بوده و کاربر با خرید مناطق مورد نظر و پرداخت هزینه آن ، میتواند تمام فرم های املاک مربوط به این مناطق را دریافت و مشاهده نماید.

 

سایر ویژگی های فنی :

 

برای دریافت کاتالوگ و مشاهده نمونه آنلاین نرم افزار از بخش پشتیبانی/ارتباط با ما اقدام نمایید.


طوفان فکری با تیم مشاوران آکو

درخواست مشاوره
مشاوره با آکو