سرویس مانیتورینگ وب سایت ، وب سرور و سرورهای اختصاصی

Images
Images
Images
Images

سرویس مانیتورینگ وب سایت ، وب سرور و سرورهای اختصاصی

سرویس مانیتورینگ وب سایت ، وب سرور و سرورهای اختصاصی

 سرویس مانیتورینگ وب سایت ، وب سرور و سرورهای اختصاصیشبکه ی مانیتورنگ

ما سرور یا سایت شما را از از چندین سرور در نقاط مختلف جهان ،بررسی می کنیم.علاوه بر کاهش اخطار های اشتباه ، شما میتوانید از مکانهای مختلف ببینید که چگونه وب سایت یا سرور شما کار میکنند. در حال حاضر سرورهای موجود در ایران ، هلند ، کانادا و آلمان می باشد.

امکانات سیستم

۲۴ ساعت شبانه روز - ۷ روز هفته - ۳۶۵ روز سال مانیتورینگ بدون وقفه
شما فقط باید یک روبات باشید تا بتوانید به صورت ۲۴ ساعته یک سایت یا سرور را مانیتور کنید تا از در دسترس بودن و کار کردن آن مطمئن شوید. این کار خسته کننده را به ما بسپارید و روز های تعطیل را با خیالی آسوده از تعطیلی لذت ببرید.
 
نرم افزار اختصاصی و قابل توسعه
سرویس مذکور تماما توسط تیم برنامه نویسی مجموعه آکو ، طراحی و تواید شده است و قابلیت شخصی سازی را در تمام بخش ها خواهد داشت.

پشتیبانی از چندین پروتکل
ما از تمامی پروتکل های موجود و مورد استفاده ی شما برای سرویس های مختلف پشتیبانی میکنیم همانند : ping, HTTP, HTTPS, FTP, SSH, SMTP, DNS, POP3, IMAP, MySQL همچنین سیستم قابلیت پشتیبانی هر سرویس تحت استاندارد TCP/IP را دارا می باشد و شما میتوانید در صورت تغییر پورت ها و سرویس های پیش فرض خود ، آنها را اعلام نمایید تا در شبکه مانیتورینگ قرار بگیرند. ( البته باید امکان دسترسی به پورتهای مورد نظر باز باشد )

آگاهسازی و هشدار دهی برای Downtime ها
اولین نفری باشید که از بروز مشکل بر روی سرور یا سایت مورد نظرتان با خبر می شوید. ما شما را از طریق ارسال ایمیل و SMS در عرض چند ثانیه با خبر می سازیم.

موقعیت های جغرافیایی مختلف در سراسر جهان
ما وب سایت یا سرور شما فقط برای بالا و برقرار بودن مانیتور نمیکنیم , یکی از وظایف ما بررسی در دسترس بودن سایت شما برای کاربران در سرتاسر جهان است.

گزارش uptime و کارایی سرور
آیا شما از کیفیت uptime ارائه شده روی سرور یا سایت خود مطلع هستید؟ ما تمامی این اطلاعات را به صورت بسیار ساده و جامع در یک گزارش در اختیار شما می گذاریم.

جلوگیری از بروز هشدار های اشتباه
ما بهترین تکنولوژی روز دنیا را به کار گرفته ایم تا از هرگونه خطای احتمالی در هشدار های ارسال شده جلوگیری کنیم.


انتقال رایگان اطلاعات قبلی
آیا در حال حاضر از سیستم مانیتورینگ دیگری استفاده می کنید؟ ما می توانیم تمام اطلاعات شما را از سرویس قبلی به سرویس جدید بدون هیچ هزینه ی اضافی و به سهولت منتقل کنیم.

استفاده ی آسان برای همه
شما نیاز به هیچ نرم افزار پیچیده برای این کار نخواهید داشت , تنها چیزی که نیاز دارید ثبت نام و اعلام آدرس سایت و نام پورت های مورد نظرتان است.
 
 سرویس مانیتورینگ وب سایت ، وب سرور و سرورهای اختصاصی
 
توجه
کم ترین زمان برای بررسی سایت ۵ دقیقه خواهد بود.
هزینه ها بصورت ماهانه و در ابتدای هر ماه دریافت خواهد گردید.
امکان انصراف از سیستم در هر زمانی امکان پذیر بوده و هیچ هزینه ای برگشت داده نخواهد شد.
ایمیل و پیام کوتاه ارسال شده شامل آی پی و یا نام سایت ، زمان دقیق قطعی ، آی پی سرور چک کننده و ارسال کننده پیام ، نام پورت های قطع شده همراه با مقدار برگشتی آن خواهد بود.
 
مثال :
google.com
2012-06-28 19:35:21
192.168.1.1
80=0,21=0,53=0,3306=0,25=0


    
 

طوفان فکری با تیم مشاوران آکو

درخواست مشاوره
مشاوره با آکو