نرم افزار فرم ساز آکو

Images
Images
Images
Images

نرم افزار فرم ساز آکو

نرم افزار فرم ساز آکو

نرم افزار فرم ساز آکو یک نرم افزار مبتنی بر وب می باشد که برای ساخت فرم ها استفاده میشود . با استفاده از این نرم افزارشما قادر خواهید بود در مدت تنـها چند دقیقه فرم هایی کامل و پیچیده ایجاد کنید  . از ویژگی های این نرم افزار می توان به  مراحل ساخت آسان و بسیار سریع، مدیریت کامل بر ثبت ها، مدیریت کامل پیوست ها، ایمیل ها اشاره نمود.  

 

یکی از دلایل برتری این فرم ساز نسبـت به رقبـای خود و همچنـین فرم سازهای آنلاین این است که نرم افزار به صورت کامل بر روی سرور وب سایت شما نصب خواهد شد .فرم های ساخته شده شما هیچگاه منقضی نشده و یا ازبین نخواهد رفت و به صورت کامل در کنترل شما خواهند بود.

 

نرم افزار فروم ساز
 

این نرم افزار  به شما برای ساختن فرم های بسیار زیباتر   کمک خواهد کرد. قالب های درونی و همچنین سیستم قالب ساز بصری، به شما امکان طراحی های بی شماری را خواهد داد. قابلیت کشیدن و رها کردن و همچنین بسیاری قابلیت های دیگر شما را در ساخت فرم های فراوان یاری خواهند کرد.

 

از امکانات کلیدی این فرم ساز می توان به موارد زیر اشاره کرد:
-  قابلیت کشیدن و رها کردن انواع گزینه ها جهت استفاده در فرم
-  سیستم ساخت قالب بصری
-  قابلیت ساخت فرم های چند صفحه ای بهمراه پیش نمایش پیش از ثبت نهایی
-  امکان نمایش/پنهان کردن گزینه ها و حتی صفحات بر اساس ورودی کاربر
-  قابلیت ارسال ایمیل پس از ثبت فرم برای ثبت کننده و هم برای مدیریت با امکان نوشتن متن مورد نظر شما نظیر ساخت کد پیگیری و همچنین ارسال ایمیل بر اساس تکمیل گزینه ای خاص از طرف کاربر شما
-  انواع کد جهت استفاده فرم در محیط خارج از فرم ساز نظیر وردپرس، جوملا و یا حتی سیستم های اختصاصی مجموعه آکو (مرلی)
-  قابلیت ذخیره فرم و ادامه در زمان دیگر برای کاربر شما که این امکان در فرم های چند صفحه ای سازمانی، شرکتی و … استفاده خواهد شد.
-  فرم ساز کاملا بهینه شده برای انواع ابزارهای نمایش
-  قابلیت ساخت چندین مدیر و ناظر با امکان تعیین دسترسی های مختلف
-  تنظیمات اختصاصی  برای هر نوع فیلد
-  امکان مدیریت کامل ثبت ها، فرمت های مختلف برای دریافت خروجی و همچنین امکان دریافت خروجی به صورت دلخواه در ایمیل مدیریت و یا مدیران
و امکانات فراوان دیگری مانند قرار دادن گذرواژه برای فرم ها، کد های امنیتی مختلف، محدود کردن ثبت برای هر IP، زمان بندی فعالیت فرم، امضاء دیجیتال، سیستم اعتبار سنجی پیشرفته ، ساخت قالب ایمیل ، امکان ارسال ، امکان پیوست فایل.

اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار فرم ساز


  
 

 


طوفان فکری با تیم مشاوران آکو

درخواست مشاوره
مشاوره با آکو