بروز رسانی و پشتیبانی سایت

Images
Images
Images
Images

بروز رسانی و پشتیبانی سایت

بروز رسانی و پشتیبانی سایت

بروز رسانی سایت در واقع به معنای نگهداری و پشتیبانی سایت است. این بدین معناست که محتویات وب سایت با مطالب جدید جایگزین گردد و این امر به‌ طور مستمر ادامه یابد. در کنار تغییر یا ویرایش مطالب بحث مدیریت و بهینه سازی نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. سایت‌های داینامیک بخاطر داشتن سیستم مدیریت محتوا، قابلیت افزودن مطالب جدید و ویرایش مطالب قبلی را به راحتی مهیا می‌سازد. تنها طراحی وب سایت بر توسعه و پیشرفت شرکت اثرگذار نیست، بلکه پشتیبانی سایت نیز در این امر موثر است. با طراحی یک وب سایت و رها ساختن آن نمی‌توان در دنیای مجازی فعال بود بلکه باید مطالب را تغییر داد و اضافه کرد، به پرسش‌های کاربران پاسخ داد و ارتباطی دو سویه با بازار هدف خود داشت. نگهداری و پشتیبانی وب سایت از آن در رتبه سایت شما نیز تاثیر بسزایی دارد. هرچه مطالب شما سریعتر بروز شود و بهینه باشد رتبه شما توسط موتورهای جستجوگر بالاتر می‌رود.

بروزرسانی سایت

بروز رسانی سایت های مختلف براساس محتوایی با یکدیگر متفاوت است، به طور مثال: وب سایت‌های تجاری و صنعتی با وب سایت خبری در یک سطح از بروز رسانی قرار نمی‌گیرند. وب سایت خبری به دلیل حساسیت بالا در پروسه زمانی پایین و اهمیت زمان بروز رسانی محتوای زیاد، متحمل هزینه بیشتری می‌شود. خدمات بروز رسانی محتویات یک وب سایت بر اساس اهداف کارفرما تعریف می‌گردد و هزینه‌های آن نیز به نسبت حساسیت‌های مورد نیاز کم یا زیاد خواهد شد. باید در نظر داشت که بروز رسانی سایت به اضافه‌ کردن متن‌های جدید در طول زمان گفته نمی‌شود، بلکه به اضافه نمودن متن در کنار تصاویر، ویدئوها و گرافیک مناسب به‌ طوری که استاندارهای اولیه بهینه سازی در آن لحاظ شده باشد، گفته می‌شود. اضافه نمودن تصاویر و مطالب هجو و بیهوده و غیر استاندارد نه تنها در امر به روز رسانی سایت مفید نیست، بلکه تبعات منفی نیز در بردارد، بنابراین پشتیبانی سایت کاری وقت‌گیر، پرهزینه و حساس است.

بسیاری از شرکت‌ها به جای جذب نیروی فنی و متخصص در امر بروز رسانی سایت ترجیح می‌دهند کار پشتیبانی سایت را به شرکتی توانمند بسپارند، تا با صرف هزینه کمتر و تجربه بیشتر این مهم صورت پذیرد.

ما در مجموعه آکو این امکان را داریم تا پس از طراحی وبسایت، شما را تنها رها نکرده و خدمات بروز رسانی و پشتیبانی سایت را هم برای شما با بهترین شیوه ممکن انجام دهیم.

برای آگاهی از تعرفه قیمت‌های به روز رسانی و پشتیبانی سایت با ما تماس بگیرید.


طوفان فکری با تیم مشاوران آکو

درخواست مشاوره
مشاوره با آکو