گوگل بهترین تولیدکننده نرم‌افزارهای سازمانی سال ۲۰۱۳ شد

Images
Images
Images
Images

گوگل بهترین تولیدکننده نرم‌افزارهای سازمانی سال ۲۰۱۳ شد

  • عمومی
  • 2,296 بازدید

شرکت گوگل در همایش سالانه V۳ Technology Awards ۲۰۱۳ مورد تقدیر قرار گرفت و در مجموع موفق شد ۶ جایزه اصلی این گردهمایی را از آن خود کند.

این شرکت بزرگ اینترنتی که بر حوزه ابزارهای سازمانی نیز تمرکز دارد در این بخش مورد توجه قرار گرفت و توانست جایزه بهترین ابزار تجاری سال و بهترین شرکت نرم‌افزارهای سازمانی در سال ۲۰۱۳ را از آن خود کند. 

«دیوید کین» (David Keene) مدیر بازاریابی مرکز ابزارهای سازمانی گوگل در مراسم برگزاری همایش V۳ اعلام کرد که از دریافت جایزه بهترین شرکت نرم‌افزارهای سازمانی سال ۲۰۱۳ بسیار خوشحال است و این اتفاق تلاش ۱۲ ماه گذشته گوگل در حوزه محصولات تجاری و سازمانی را نشان می‌دهد.

او توضیح داد: «ما تمرکز کاملا جدی بر کمک به تبادل مشتریان داشته‌ایم. جالب‌ترین نکته برای ما این است که تبادلات فرهنگی نه تنها در حوزه کسب‌وکارهای دیجیتال مشاهده می‌شود، بلکه هر یک از شرکت‌هایی که خود را با محصولات Google Enterprise سازگار کرده‌اند نیز این تبادلات فرهنگی را نشان می‌دهند».

شبکه اجتماعی گوگل موسوم به +Google هم در این همایش سالانه جایزه بخش رسانه‌های اجتماعی تجاری را از آن خود کرد و توانست ابزارهای مشابه از جمله Microsoft Yammer ،Citrix Podio و Moxie Software Social Knowledgebase را پشت‌سر بگذارد.

همچنین ابزار Google Drive جایزه بهترین محصول ذخیره‌ساز اطلاعات مبتنی بر فضای پردازش ابری را از آن خود کرد تا با این اتفاق ابزارهای Box ،GFI Software ،IASO Online Backup ،Joyent Manta Storage Service و EMC Atmos در رده‌های بعدی قرار بگیرند.

کین همچنین توضیح داد که گوگل تلاش فراوان کرده است تا ابزارهای کاربری خود را برای استفاده‌های سازمانی متناسب کند. او گفت: «یکی از جالب‌ترین نکات برای من روشی است که روی دنیای کاری و سازمانی تاثیر می‌گذاریم. همچنین روشی که ما فناوری‌های خود از جمله Gmail را وارد دنیای کاری می‌کنیم و به کاربران امکان می‌دهیم در راستای زندگی روزانه خود از آن‌ها استفاده کنند، بسیار جالب است».

شرکت گوگل در بخش بهترین ابزار پردازش ابری نیز توانست جایزه نخست را به خود اختصاص دهد و ابزارهای Joyent ،Interoute Communications ،Skyscape Cloud Services ،SoftLayer و Nutanix را پشت‌سر بگذارد.

علاوه بر این، Nexus۷ گوگل توانست عنوان بهترین رایانه لوحی سازمانی را از آن خود کند. این رایانه لوحی که ۱۹۹ پوند قیمت دارد، شامل نمایشگر لمسی ۷ اینچی می‌شود که رقبایی از شرکت‌های لنوو، پاناسونیک، HP و ایسر را پشت‌سر گذاشته است.

پست های تصادفی

طوفان فکری با تیم مشاوران آکو

درخواست مشاوره
مشاوره با آکو