گوگل امکان فرستادن ایمیل برای کاربران جیمیل را ساده‌تر کرد

Images
Images
Images
Images

گوگل امکان فرستادن ایمیل برای کاربران جیمیل را ساده‌تر کرد

  • عمومی
  • 2,177 بازدید

می‌توانید به هرکسی که دارای حساب کاربری در گوگل پلاس باشد، ایمیل ارسال کنید.به تازگی قابلیت جدیدی به گوگل اضافه شده که به کاربران امکان می‌دهد برای هر کسی که در جهان دارای حساب کاربری در شبکه اجتماعی گوگل پلاس است، ایمیل ارسال کنند.

کارشناسان معتقدند چنین اقدامی ایجاد مزاحمت برای کاربران جیمیل را بسیار ساده خواهد کرد، زیرا تنها کافیست یک حرف را در زمان تایپ گیرنده پیام جدید خود در جیمیل وارد کنید تا علاوه بر افراد موجود در فهرست تماس، اسم و مشخصات دهها نفر دیگر در معرض دید شما قرار بگیرد.


البته از این طریق آدرس ایمیل کاربران غریبه برای فرستنده نمایش داده نمی شود، اما نام و تصویر کاربری او در گوگل پلاس نمایش داده شده و در صورت انتخاب هر کاربری ارسال پیام برای وی ممکن خواهد بود.

صاحب نظران معتقدند اگر گوگل پلاس در این رویه تغییری ندهد باعث فراری شدن بسیاری از کاربرانش از این شبکه اجتماعی خواهد شد. گوگل در پاسخ به این انتقادها گفته که کاربرانی که نگران حریم شخصی خود هستند، می‌توانند با مراجعه به بخش تنظیمات دسترسی دیگران به حساب کاربری خود را محدود کنند.

همچنین اگر از این قابلیت برای ارسال پیام به افراد غریبه استفاده شده و آنها پاسخی ندهند دیگر امکان ارسال پیام مجدد وجود نخواهد داشت.

پست های تصادفی

طوفان فکری با تیم مشاوران آکو

درخواست مشاوره
مشاوره با آکو