سیسکو برنامه‌های تلویزیونی را با اطلاعات اینترنتی ادغام می‌کند

Images
Images
Images
Images

سیسکو برنامه‌های تلویزیونی را با اطلاعات اینترنتی ادغام می‌کند

  • عمومی
  • 2,504 بازدید

«جان چمبرز» (John Chambers) مدیرعامل شرکت سیسکو طی مراسمی که در حاشیه بزرگ‌ترین نمایشگاه محصولات الکترونیکی جهان (CES ۲۰۱۴) برگزار شده بود، نظرات صریح خود را پیرامون فناوری ویدیوهای مبتنی بر سیستم IP و اتصال همه به اینترنت/شبکه اعلام کرد. چمبرز به همراه دیگر مدیران ارشد سیسکو طی این رویداد خبری پلتفورم ارایه خدمات Videoscape TV را معرفی کرد و توضیح داد که این محصول به ارایه‌دهندگان سرویس‌ها و شرکت‌های رسانه‌ای امکان می‌دهد نسل جدید خدمات و قابلیت‌های ویدیویی را در اختیار کاربران بگذارند. 

این سناریو شامل روش‌های جدیدی برای مشاهده تصاویر ویدیویی می‌شود شرکت‌های رسانه‌ای از طریق ابزارهای مختلف می‌توانند کنترل محتوای مشاهده شده توسط کاربران را مدیریت کنند. 

در این مراسم مهندسان سیسکو با یک فیلم تبلیغاتی نشان دادند یک کاربر چگونه می‌تواند از طریق دستگاه الکترونیکی همراه یا تلویزیون هوشمند تصاویر ویدیویی مورد نظر خود را دریافت کند. 
در بخش دیگر شرکت سیسکو ارتباط میان صفحات اینترنتی و شبکه‌های تلویزیونی را توضیح داد و اعلام کرد که کاربران با ابزارهای جدید می‌توانند تصاویر ویدیویی پخش شده در تلویزیون را نگه دارند، به عقب برگردانند یا دوباره اجرا کنند و در عین حال از طریق اینترنت به تمام اطلاعات مرتبط با ویدیوی در حال پخش دسترسی داشته باشند. 
شرکت سیسکو همچنین خاطرنشان کرد که کمپانی NBC Universal هم‌اکنون خود را به سیستم Videoscape مجهز کرده است تا از این طریق مسابقات المپیک زمستانی سال جاری را پوشش دهد.

پست های تصادفی

آیفون 7 ساله شد
آیفون 7 ساله شد
آیفون محبوب 7ساله شد!تلفن همراه هوشمند آیفون هفتمین سالگرد تولید خود را جشن گرفت. آیفون در ح...
میزبانی ابری چیست؟
میزبانی ابری چیست؟
میزبانی ابری که به میزبانی جدولی نیز معروف است، در حال تبدیل شدن به محبوب‌ترین سرویس میزبانی...

طوفان فکری با تیم مشاوران آکو

درخواست مشاوره
مشاوره با آکو