HUAWEI سرعت اینترنت را به ۱۰ گیگابایت بر ثانیه می‌‏رساند

Images
Images
Images
Images

HUAWEI سرعت اینترنت را به ۱۰ گیگابایت بر ثانیه می‌‏رساند

  • وِیژه
  • 2,838 بازدید

شرکت هوآوی (HUAWEI) اعلام کرده است تا سال ۲۰۱۸ شبکه وای‏‌فای اینترنت ۱۰ گیگابایت بر ثانیه عرضه خواهد کرد.
به نقل از وب‏سایت theinquirer، شرکت چینی هوآوی اعلام کرده است قصد دارد تا سال ۲۰۱۸ شبکه وای‏‌فای اینترنتی عرضه کند که سرعت آن ۱۰ گیگابایت بر ثانیه است. هوآوی طرح عرضه این نوع اینترنت به صورت آزمایشی را با موفقیت به پایان رسانده است.این شرکت اعلام کرده است عرضه آزمایشی این نوع اینترنت را در محوطه سـاختمان اصلی خود در شهر شنزن چین با موفقیت به پایان رسانده است. هوآوی موفق شده است با این شبکه‏ اینترنتی داده‏‌ها و اطلاعات را با ســرعت ۳۵. ۱۰ گیگابایت بر ثانیه و با فرکانس ۵ گیگاهرتز منتقل کند.

بنا بر اعلام شرکت هوآوی، این سرعت ۱۰ برابر سریع‏‌ترین اینترنت وای‏‌فای موجود در جهان است. سنگ زیربنای اینترنت ۱۰ گیگابایتی هوآوی فناوری‏‏‌هایی از قبیل «MIMO-OFDA»، تخصیص طیف هوشمند، هماهنگ‏‌سازی بسامد‌ها و دسترسی ترکیبی است.بر اساس این گزارش، اینترنت ۱۰ گیگابایتی هوآوی با استانداردهای بین‏‌المللی و تراشه‏‌های موجود سازگاری خواهد داشت.


این شرکت پیش از این در ماه نوامبر اعلام کرده بود ۶۰۰ میلیون دلار سرمایه به بخش پژوهش‏های مربوط به شبکه‏‌های نسل پنجم (۵G) تزریق کرده است و انتظار دارد تا سال ۲۰۲۰ بتواند اینترنتی با سرعت ۱۰ گیگابایت بر ثانیه عرضه کند.

پست های تصادفی

طوفان فکری با تیم مشاوران آکو

درخواست مشاوره
مشاوره با آکو