اچ تی سی احتمالاً Desire 10 را به زودی معرفی می کند

Images
Images
Images
Images

اچ تی سی احتمالاً Desire 10 را به زودی معرفی می کند

  • عمومی
  • 2,271 بازدید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این اتفاق رخ داد و حتی در بررسی ها نیز اذعان شد که اچ تی سی، موبایلی است که به راحتی می توان نام پرچمدار را روی آن گذاشت. اما در هفته پیش بود که خبر رسید که شرکت سازنده ی اچ تی سی ۱۰، تنها یک میلیون دستگاه از این تلفن همراه را به فروش رسانده است.

این در حالیست که اچ تی سی ۱۰ و گلکسی اس ۷، تقریبا در یک بازه زمانی رونمایی شدند و فروش موبایل سامسونگ تا کنون ۲۶ میلیون واحد گزارش شده است. حال شما اگر مدیریت این شرکت تایوانی را بر عهده داشته باشید، کدام استراتژی را در پیش خواهید گرفت؟ شاید ارائه موبایلی با مشخصاتی شبیه به پرچمدار اصلی ولی قیمتی ارزان تر؟ این احتمالاً همان راهکاری است که HTC برگزیده.

اینطور که «اوان بلس» (Evan Blass) خبر می دهد، شرکت اچ تی سی در بازه زمانی شهریور الی مهر ماه، تصمیم دارد موبایلی با نام Desire 10 را ارائه دهد. در حالی که هنوز هیچ اطلاعات یا تصویری از Desire 10 در دسترس نیست، بلس پیشنهاد می دهد که این اسمارت فون به احتمال زیاد مجهز به همان دوربین اصلی HTC 10 می شود که اتفاقاً تحسین ها را نیز برانگیخته.

البته باید این موضوع را نیز در نظر گرفت که بعید به نظر می رسد باز هم شاهد یک موبایل فلزی باشیم. به احتمال زیاد، شرکت تایوانی برای موبایل ارزان تر خود بدنه ای پلاستیکی را انتخاب خواهد کرد.

پست های تصادفی

طوفان فکری با تیم مشاوران آکو

درخواست مشاوره
مشاوره با آکو