امکان جدید اینستاگرام برای ذخیره و ارسال عکس

Images
Images
Images
Images

امکان جدید اینستاگرام برای ذخیره و ارسال عکس

  • عمومی
  • 2,422 بازدید

در آخرین بروزرسانی اینستاگرام، شما می توانید عکس های خود را ویرایش کنید، و قبل از ارسال، آن را به صورت پیش نویس ذخیره کنید.به گزارش کلیک، گزینه ذخیره پیش نویس با عبارت save draft در اینستاگرام برای آن زمان هایی که شما وقت کافی ندارید و در عین حال می خواهید در اینستاگرام خود عکس ها را ویرایش کرده و نگه دارید تا سر حوصله آن ها را به اشتراک بگذارید مناسب است.

این ویژگی از ماه جولای مورد آزمایش قرار گرفته بود و اکنون به صورت رسمی در دسترس همگان استقبل از این، کاربران اینستاگرام امکان ذخیره موقت تصاویر را نداشتند. اکنون این پیام را در جعبه محاوره ای مشاهده می کنند:

 

If you go back now, your image edits will be discarded

 

این عبارت به این معناست که اگر به عقب برگردید، ویرایش های شما ناپدید می شوند.

اکنون دو گزینه پیش روی شماست:

  • “ذخیره پیش نویس” با عنوان    save draft
  •  “دور انداختن” با عنوان  discard

 

سپس زمانی که به اپلیکیشن برگردید، بر روی camera ضربه بزنید، از اینجا به کتابخانه خود دسترسی دارید و می توانید پیش نویس های ذخیره شده را با انتخاب گزینه draft مشاهده کنید.

اینستاگرام ادعا می کند که فقط تصاویری که ویرایش شده باشند امکان ذخیره به صورت پیش نویس را دارند، این بدان معناست که شما یا یک فیلتر به تصویر اضافه می کنید، تصویر را برش می دهید، برچسب یا کپشنی برای تصویر قرار می دهید یا مکان پست خود را انتخاب می کنید. بدین صورت تصویر شما، یک تصویر ویرایش شده در نظر گرفته می شود و می توانید آن را به صورت پیش فرض ذخیره کنید.

 

منبع: کلیک

پست های تصادفی

نقص امنیتی در Firefox 16
نقص امنیتی در Firefox 16
حتما شما هم مایل نیستید که یک سایت خرابکار بداند شما از کدام سایت‌ها بازدید کرده‌اید یا...

طوفان فکری با تیم مشاوران آکو

درخواست مشاوره
مشاوره با آکو