قابلیت "رای گیری" به مسنجر فیسبوک افزوده شد!

Images
Images
Images
Images

قابلیت "رای گیری" به مسنجر فیسبوک افزوده شد!

  • عمومی
  • 1,958 بازدید

آیا برای شما هم پیش آمده که برای تصمیم گیری در خصوص رستورانی برای صرف شام با دوستانتان به اختلاف عقیده برخورده باشید؟ وقتی صحبت از نقطه نظرهای مختلف به میان می آید، دموکراسی آنچیزی است که مطلوب همگان است، که در خصوص تصمیم گیری های کوچکی مانند محل صرف شام هم صدق می کند. اگر شما و دوستانتان از مسنجر فیسبوک برای مکالمات و تنظیم قرارهای گروهی خود استفاده کنید، روند رای گیری با قابلیت جدیدی که به این اپلیکیشن پیام رسان افزوده شده بسیار آسان تر خواهد بود. 

امکان رای گیری در مسنجر فیسبوک نیاز به مکالمات و چانه زنی با دوستان را از بین می برد. حالا شما می توانید در چت های گروهی خود به راحتی با پیشنهاد نظرسنجی با چندین گزینه رای اعضا گروه را کسب کنید و به نتیجه ای نهایی دست یابید.

برای این کار کافیست که در یک گروه، روی آیکون Polls در بخش Compose ضربه بزنید و یا با ضربه زدن روی more این گزینه را انتخاب کنید. سپس تمامی گزینه های مورد نظر را در این نظر سنجی ذکر می کنید و آن را در گروه به اشتراک می گذارید. اعضا گروه می توانند این نظرسنجی را دیده و رای خود را ثبت کنند. بدین ترتیب تصمیم گیری بسیار تسهیل خواهد شد.

 

منبع: تک شات

پست های تصادفی

استارتاپ چیست؟
استارتاپ چیست؟
 استارت آپ واژه‌ای است که در سال‌های اخیر در اخبار دنیای فناوری به کرات شاهد استفا...

طوفان فکری با تیم مشاوران آکو

درخواست مشاوره
مشاوره با آکو