مدیرعامل ایرانسل: تعرفه VoLTE و VoWiFi با تماس عادی برابر است

Images
Images
Images
Images

مدیرعامل ایرانسل: تعرفه VoLTE و VoWiFi با تماس عادی برابر است

  • عمومی
  • 3,086 بازدید

مدیرعامل عامل ایرانسل تعرفه VoLTE و VoWiFi را برابر با تعرفه‌های تماس معمولی در ایرانسل دانست.

 

علیرضا قلمبر دزفولی مدیرعامل ایرانسل در مورد حذف بسته ۱۰۰ گیگابایتی یکساله این اپراتور اعلام کرد:

"بسته‌ یکساله به شش‌ماهه تبدیل شده است و قیمتش هم تغییری نکرده است. با آمدن فناوری TDD-LTE سیاست‌های ارائه بسته در ایرانسل تغییر می‌کند. به دلیل استفاده ثابت از TD-LTE بسته‌های پر حجم به این فناوری ارسال می‌شود و بسته‌های با حجم متوسط و کم در FD-LTE (شبکه معمولی LTE که در تمام گوشی‌های 4G استفاده می‌شود) ارائه خواهد شد. پیش از این به دلیل عدم ارائه TD-LTE این بسته‌ها در شبکه 4G ارائه می‌شد."

 

دزفولی در مورد قیمت و زمان ارائه‌های جدید ایرانسل که با حضور وزیر ارتباطات رونمایی شد، گفت:

"در بحث TDD-LTE قیمت‌ بسته‌ها بیش از یک ماه است که بر روی سایت ایرانسل قرار دارد. دو نوع مودم داخلی (in door) برای TD-LTE ارائه می‌شود که قیمت هر دو ۳۵۹ هزار تومان است. یک مودم خارج ساختمانی (out door) نیز برای این فناوری ارائه می‌شود که تا دو هفته دیگر به بازار ارائه می‌شود و قیمت آن هنوز مشخص نیست."

 

مدیرعامل ایرانسل افزود:

"در فناوری VoLTE (تماس در بستر LTE بدون برگشت به شبکه 3G یا 2G) که تعرفه مکالمه هیچ تفاوتی با تعرفه‌های کنونی ندارد. VoWiFi (تماس در بستر وای‌فاینیز همین تعرفه‌هاست مگر اینکه فرد هزینه‌ای برای وای‌فای و اینترنت بپردازد که آن هم مبلغی نمی‌شود. این دو سرویس نیز به زودی و در هفته‌های آینده به کاربران ایرانسل ارائه خواهد شد."

او ادامه داد:

"سیم‌کارت گردشگر که هم اکنون عرضه‌ می‌شود. سیم‌کارت کودک و نوجوان نیز آمده عرضه به بازار است. سیم‌کارت چند شماره‌ای نیز تا سه هفته دیگر به بازار  ارائه می‌شود و مشترکان ایرانسل می‌توانند از این سیم‌کارت استفاده کنند."

 

دزفولی در مورد فناوری +4G یا همان فناوری LTE Advance گفت:

"کاربران ایرانسل که گوشی‌های آنها دارای مودم نسل چهارم Cat6 به بالاست می‌توانند از این فناوری استفاده کنند. هم اکنون گوشی‌های زیادی در بازار از این مودم‌ها بهره‌مند هستند."

 

منبع: زومیت

 

اخبار مرتبط:

 

برقراری تماس در کمتر از یک ثانیه در شبکه LTE ایرانسل

ایرانسل شبکه‌ی LTE خود را به LTE Advanced ارتقاء می‌دهد!

پست های تصادفی

طوفان فکری با تیم مشاوران آکو

درخواست مشاوره
مشاوره با آکو