سامسونگ تولید گلکسی نوت 7 را به طور دائم متوقف کرد!

Images
Images
Images
Images

سامسونگ تولید گلکسی نوت 7 را به طور دائم متوقف کرد!

  • عمومی
  • 2,996 بازدید

بعد از اتفاقات اخیر وال استریت ژورنال گزارش داده است که سامسونگ تولید گلکسی نوت 7 را برای همیشه متوقف می‌کند و این گوشی دیگر وارد بازار نخواهد شد.

بنابر گزارش منتشر شده در وال استریت ژورنال، به نظر می‌رسد سامسونگ تصمیم گرفته تا تولید گلکسی نوت 7 را برای همیشه متوقف کند.

وال استریت ژورنال اطلاعات بیشتری ارائه نداده و به این جمله بسنده کرده است که اطلاعات تکمیلی را بعدا منتشر خواهد کرد.

با این حال این تصمیم چندان هم عجیب نیست چرا که سامسونگ اعلام کرده است که فروش این گوشی به طور کامل و البته موقت متوقف شده است.

این شرکت یکبار دیگر نیز برای گوشی‌ گلکسی نوت ۷ فراخوان داده بود و حالا این تصمیم می‌تواند ضربه‌ای بزرگ به شرکتی باشد که به نظر می‌رسید با توجه به عدم پیشرفت محسوس رقبا، می‌تواند سالی بسیار خوب پشت سر بگذارد. با این حال ظاهرا عمر این گوشی تمام شده و سامسونگ قصد دارد تمرکز خود را روی گلکسی اس 8 بگذارد.

 بلومبرگ نیز با انتشار گزارشی این تصمیم را تایید کرده و مدعی شده است سامسونگ روز سه‌شنبه با ارسال بیانیه‌ای این موضوع را تایید کرده است. روز سه‌شنبه و با قطعی شدن این تصمیم سهام سامسونگ ۸ درصد افت کرده و ارزش بازار این شرکت نیز ۱۷ میلیارد دلار کاهش داشته است.

 

بیانیه‌ی رسمی سامسونگ به شرح زیر است:

امنیت مشتریان اولویت اول ما است و به این دلیل فروش و تولید گلکسی نوت 7 را متوقف کرده‌ایم.

 

گلکسی نوت ۷ یک گوشی بسیار خوب بود که می‌توانست یکی از بهترین‌های اندروید باشد اما با گذر زمان مشکل انفجار باتری گریبان‌گیر این گوشی شد تا سرانجام سامسونگ برای همیشه دست از فروش آن بکشد.

 

منبع: زومیت

پست های تصادفی

طوفان فکری با تیم مشاوران آکو

درخواست مشاوره
مشاوره با آکو