پاندا سکیوریتی، بهترین موتور ضدبدافزار در سال 2014 را در اختیار دارد

Images
Images
Images
Images

پاندا سکیوریتی، بهترین موتور ضدبدافزار در سال 2014 را در اختیار دارد

  • مقالات
  • 2,279 بازدید

پایگاه اینترنتی نشریه PC Magazine، در تازه‌ترین گزارش خود اعلام کرد که ضدویروس پاندا را به عنوان قوی‌ترین ابزار کشف و پاکسازی بدافزارها در سال ۲۰۱۴ برگزیده است.

 موتور ضدویروس پاندا تمام امتیازات لازم برای دریافت نشان و عنوان "نرم‌افزار برگزیده" از طرف پی‌سی‌مگزین را در اختیار داشته است.

به گفته نیل جی. رابنکینز، دبیر بخش امنیت آی تی در پی سی مگزین، نرم افزارهای پاندا ساده‌ترین فرایندهای نصب یک برنامه ضدویروس و امنیت اینترنت را به کاربران ارائه می‌دهند، اما با این حال سرعت اسکن فایل ها توسط آن در حد متوسط باقی می ماند.

همچنین این نرم‌افزارها اخیراً مجهز به یک تکنولوژی جدید شناسایی با نام XMT شده‌اند که قدرت و سرعت کشف بدافزارهای جدید را افزایش داده است.

به گزارش PC Magazine، مهم‌ترین ویژگی موتور ضدویروس پاندا، شناسایی و حذف ویروس‌ها درست در لحظه اجراست؛ به این معنی که بدافزارهای پنهان و مخفی شده در لایه‌های اطلاعاتی سیستم نیز نمی‌توانند از سد دفاعی آنتی‌ویروس عبور کرده و آزادانه اجرا شوند.

رابنکینز در وب سایت نشریه PC Magazine می نویسد، در تمامی ارزیابی‌های پی سی مگزین برای شناسایی بدافزارها، موتور ضدویروس پاندا موفق شد تا بالاترین امتیاز را بدست آورد. علاوه بر این، در شناسایی صفحات آلوده وب و نیز انسداد دسترسی کاربر به آدرس های اینترنتی دارای بدافزار، موتور ضدویروس پاندا بهترین عملکرد را در مقایسه با سایر نرم افزارهای امنیتی داشته است؛ این یعنی نرم افزارهای ضدویروس و امنیت اینترنت پاندا، یک ابزار مناسب برای جلوگیری از کلاهبرداری های اینترنتی محسوب می شوند...

پست های تصادفی

ارائه VPN قانونی در کشور
ارائه VPN قانونی در کشور
دبیر شورایعالی فضای مجازی از ارائه خدمات قانونی VPN در کشور خبر داد و گفت: براساس این طرح، اشخاصی...

طوفان فکری با تیم مشاوران آکو

درخواست مشاوره
مشاوره با آکو