5 اشتباه رایج برخی مدیران سایت ها

Images
Images
Images
Images

5 اشتباه رایج برخی مدیران سایت ها

  • مقالات
  • 1,987 بازدید

یا تا به حال به این موضوع فکرکرده اید که بیشترین اشتباهاتی که مدیران سایت ها از نظر سئو انجام می دهند چه اشتباهاتی است؟ مت کاتز مدیر تیم اسپم گوگل 5 اشتباهی را که اکثر مدیران سایت ها انجام می دهند توضیح داده است. عمل کردن به این 5 توصیه می تواند وضعیت سایت شما را دگرگون کند. در صورتی که وب سایت شما ترافیک مناسبی ندارد حتما به توصیه های مت کاتز در این زمینه عمل کنید.

 

 

5 اشتباه مهلک مدیران سایت ها از نظر مت کاتز به صورت زیر هستند:

1.داشتن سایتی که برای موتورجستجو قابل خزش نیست

اکثر قالبهای آماده مشکلات ساختاری از نظر کدهای html در سایت ها ایجاد می کنند، بسیاری از تکنیکهای برنامه نویسی نیز باعث می شوند که خزنده های موتورهای جستجو نتوانند به تمام صفحات سایت دسترسی پیدا کنند. بسیاری از سایت ها محتوایی دارند که از دید موتورهای جستجو پنهان می ماند و این موضوع تاثیر منفی زیادی برای آنها در پی خواهد داشت.

 

 

2.استفاده از کلماتی که مردم آنها را جستجو نمی کنند

انتخاب کلمات کلیدی اهمیت بسیار زیادی دارد. سعی کنید در محتوایی که تولید می کنید از عباراتی استفاده کنید که مردم بیشتر آنها را جستجو می کنند و از استفاده از عبارات ناشناخته برای کلمات خاص بپرهیزید. به عنوان مثال اگر مطلبی در مورد جغد می نویسید از کلمه بوف به جای جغد استفاده نکنید.

 

 

3.تمرکز بیش از حد بر روی لینکسازی

ایجاد لینک بیش از حد و عدم توجه به تولید محتوای مناسب در سایت مشکلات زیادی را برای مدیران سایت ها ایجاد می کند که یکی از آنها اسپم شدن است. بنابراین به جای تمرکز و فعالیت برای ایجاد لینک بر روی محتوای سایت خود و مفید بودن آن تمرکز کنید.

 

4.استفاده از عنوان و توضیحات مختصر غیر مفید و نامناسب در صفحات سایت

همواره سعی کنید عنوان سایت و متا تگ description صفحات خود را به درستی و دقیقا مرتبط با همان صفحه انتخاب کنید. بسیاری از مدیران سایت عنوان مناسبی برای مطالب خود نمی گذارند و توضیحات مناسبی نیز در صفحات استفاده نمی کنند.

 

 

5.عدم استفاده از ابزار مدیران گوگل

ابزار مدیران گوگل یا google webmaster toos بهترین روش برای شناسائی مشکلات سایت و برطرف کردن آنها است. با استفاده از این ابزار می توانید تنظیمات سایت خود را در گوگل انجام دهید و همچنین خطاهائی که گوگل در سایت شما مشاهده می کنید را ببینید و آنها را برطرف نمایید.

 

 

در صورتی که شما نیز یکی از 5 اشتباه رایج سئو را انجام می دهید از همین امروز به فکر برطرف کردن آن و بهبود وضعیت سایت خود باشید.

پست های تصادفی

طوفان فکری با تیم مشاوران آکو

درخواست مشاوره
مشاوره با آکو