Images
Images
Images
Images

طراحی سایت و پورتال

طراحی سایت و پورتال

در این بخش به ارائه راه حلهای واحد طراحی وب مجموعه آکو برای طراحی و راه اندازی وب سایت ها و پورتال های اطلاع رسانی می پردازیم.


واحد طراحی وب مجموعه آکو با چندین سال سابقه در طراحی و توسعه وب سایت ها و پورتال های اطلاع رسانی مجری پروژه های متعددی بوده است. ( برای مشاهده پروژه های انجام شده به بخش نمونه کارها مراجعه کنید. )

از جمله راه حلهای واحد وب سایت مجموعه آکو  در  راه اندازی پورتال ها  و وب سایت ها ، راه حل مبتنی بر نرم افزار مرلی است. مرلی با بهره مندی از تجربه خود در ساخت و نگهداری و پشتیبانی به عنوان نرم افزار کنترل محتوا و نگهداری بسیاری از وب سایت ها و پورتال ها مورد استفاده قرار گرفته است.

سیتم مدیریت پورتال و سایت مرلی

یکی از نقاط قوت نرم افزار مرلی در مقایسه با بسیاری از نرم افزارهای مشابه موجود در بازار این است که تولید این نرم افزار از A تا Z  در مجموعه آکو صورت گرفته است و فارسی شده نرم افزارهای آماده خارجی نمی باشد، لذا معایب و محدودیتهایی همچون امکان سفارشی سازی، توسعه ، پشتیبانی و ملاحظات حفاظتی ( که از عمده دغدغه ها و خواسته های اکثر مشتریان می باشد) را ندارد و می تواند به عنوان بستری مناسب و مطمئن برای یک فعالیت بلند مدت مورد استفاده قرار گیرد.


طوفان فکری با تیم مشاوران آکو

درخواست مشاوره
مشاوره با آکو