جلسه 4 ساعته کمیسیون فرهنگی درباره رایتل به نتیجه نرسید

Images
Images
Images
Images

جلسه 4 ساعته کمیسیون فرهنگی درباره رایتل به نتیجه نرسید

  • عمومی
  • 2,441 بازدید

کمیسیون فرهنگی مجلس در جلسه چهارساعته‌ای که برای بررسی رایتل داشت به نتیجه نرسید و ادامه بحث در این زمینه به زمان دیگری موکول شد. 

سخنگوی کمیسیون فرهنگی دراین باره به ایسنا گفت: اولین جلسه بررسی رایتل با حضور مسئولان مربوطه تشکیل شد؛ در این جلسه، از وزارت ارتباطات، مدیرعامل شرکت رایتل، از بخش‌های سایبری سپاه و ناجا، نمایندگانی از صداوسیما شرکت داشتند، البته قرار بود از وزارت اطلاعات هم حضور داشته باشند که این اتفاق نیفتاد.

علی طاهری ادامه داد:‌ از مرکز موضوع‌شناسی احکام فقهی که به دستور مقام معظم رهبری در قم تشکیل شده هم عده‌ای حضور داشتند، جلسه امروز با حضور این مهمانان و اعضای کمیسیون تشکیل شد و بحث‌های زیادی هم در مخالفت و موافقت با رایتل انجام شد؛ اما جلسه امروز که ۴ ساعت هم طول کشید به جمع‌بندی‌ نرسید. 

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد: دراولین فرصت، دوباره جلسه‌ای برای تداوم بحث رایتل تشکیل خواهد شد، البته رایتل امکانات زیادی به استفاده‌کنندگان می‌دهد که دغدغه اصلی ما مکالمه تصویری بود ولی این دغدغه کمیسیون به نتیجه نرسید. 

طاهری همچنین گفت: علی‌رغم اینکه کمیسیون فرهنگی مجلس به نتیجه نرسید اما مرکز موضوع‌شناسی احکام فقهی اعلام کرده تا به حال ۱۵ جلسه تشکیل داده و جمع‌بندی‌اش را به زودی در اختیار مراجع عظام قرار می‌دهد. 
 

کمی واقعی تر...

جالب اینجاست که همه چیزمان در کشور حل و برطرف شده و مردم و مسئولین هیچ مشکلی جز مکالمه تصویری ندارند...! البته که همین طور است!

پست های تصادفی

کسب و کار شرقی
کسب و کار شرقی
چين اين روزها بر صحنه‌ فناوری نقش‌آفرينی می‌کند. نقشی که شرکت‌های امريکایی با...

طوفان فکری با تیم مشاوران آکو

درخواست مشاوره
مشاوره با آکو