کاهش ارزش سهام مایکروسافت

Images
Images
Images
Images

کاهش ارزش سهام مایکروسافت

  • عمومی
  • 2,375 بازدید

با منتفی شدن حضور آلن مولالی در شرکت مایکروسافت ارزش سهام این شرکت کاهش یافت. آلن مولالی، مدیر عامل کنونی شرکت خودروسازی فورد که یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها برای مدیرعاملی مایکروسافت بود اعلام کرد که دست کم تا پایان سال آینده در شرکت خودروسازی فورد خواهد ماند.

این اظهار نظر آلن مولالی امید سرمایه‌گذاران درخصوص آینده مایکروسافت را کمرنگ‌تر کرده و همین امر به کاهش سه درصدی ارزش سهام این شرکت منجر شد.

بر این اساس روز پنج‌شنبه هر سهم شرکت مایکروسافت با کاهش قیمت یک دلار و 9 سنتی روبه‌رو شد و با بهای 37 دلار و 85 سنت به فروش رفت. اظهارات آلن مولالی در حالی صورت می‌گیرد که چند روز گذشته شرکت مایکروسافت اعلام کرده بود که مدیر عامل بعدی خود را از بین دو گزینه انتخاب خواهد کرد و یکی از این گزینه‌ها مدیر عامل کنونی شرکت فورد است.


بلومبرگ به نقل از منابع ناشناس در مایکروسافت گفته بود که فرآیند انتخاب مدیر عامل آینده مایکروسافت به نقطه مهمی رسیده و در حال حاضر دو گزینه آلن مولالی، مدیرعامل کنونی شرکت فورد و ساتای نادلا، معاون مدیرعامل مایکروسافت مطرح هستند. استیو بالمر، مدیر عامل کنونی شرکت مایکروسافت چندی پیش اعلام کرد که تا پایان سال‌جاری میلادی از سمت خود استعفا خواهد کرد و به همین دلیل مدت‌ها است که مایکروسافت به دنبال جانشین بالمر می‌گردد.

پست های تصادفی

درمان تنبلی اینترنت
درمان تنبلی اینترنت
درد کهنه اینترنت همیشه برای کاربران در ایران آزار دهنده بوده و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هم ...
اهمیت كلمه عبور !
اهمیت كلمه عبور !
گذرواژه یا رمز عبور کلمه یا رشته‌ای از نویسه‌ها است که برای اعتبارسنجی بکار می‌رود...

طوفان فکری با تیم مشاوران آکو

درخواست مشاوره
مشاوره با آکو