اندروید 4.4.2 هم از راه رسید

Images
Images
Images
Images

اندروید 4.4.2 هم از راه رسید

  • عمومی
  • 2,294 بازدید

نسخه جدید اندروید، با نصب بر روی دستگاه‌های Nexus به بازار عرضه شد.گوگل در به‌روزرسانی قبلی خود برای اندروید روی قابلیت‌های دوربین دیجیتالی گوشی هوشمند Nexus ۵ تمرکز داشت و در این نسخه از سیستم‌عامل همراه خود سعی کرده است حفره‌های امنیتی و مشکلاتی از این دست را برطرف کند.

در حالی که هنوز مدت زیادی از عرضه نسخه ۴.۴.۱ سیستم‌عامل اندروید KitKat نگذشته است، شرکت گوگل عرضه نسخه ۴.۴.۲ این محصول را برای سری دستگاه‌های Nexus آغاز کرد.


در حالی که گوگل طی به‌روزرسانی قبلی خود برای آخرین نسخه از سیستم‌عامل اندروید روی قابلیت‌های دوربین دیجیتالی گوشی هوشمند Nexus ۵ تمرکز داشت، در این نسخه از سیستم‌عامل همراه خود سعی کرده است حفره‌های امنیتی و مشکلاتی از این دست را برطرف کند.

شرکت گوگل برای ورود به این سیستم‌عامل تغییر خاصی لحاظ نکرده است، اما شرکت مخابراتی Sprint در این زمینه توضیح داد که نسخه جدید اندروید تغییرات زیر را شامل می‌شود: رفع مشکل در پاک کردن VM Indicator، رفع مشکل در دریافت VM Indicator، از بین بردن حفره‌ها در نرم‌افزارهای مختلف داخلی و تقویت سیستم امنیتی.

این نسخه به‌روزرسان هم‌اکنون برای دستگاه‌های Nexus ۵، Nexus ۴، Nexus ۷(شامل مدل‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳) و همچنین Nexus ۱۰ عرضه شده است.

همچنین اعلام شده است که اگر شما هنوز روی دستگاه خود نسخه ۴.۴.۱ سیستم‌عامل اندروید را دریافت نکرده‌اید، به صورت مستقیم می‌توانید اندروید ۴.۴.۲ را بارگذاری و نصب کنید.

پست های تصادفی

طوفان فکری با تیم مشاوران آکو

درخواست مشاوره
مشاوره با آکو