iPhone Air با ضخامت 1.5 میلیمتری تولید می‌شود

Images
Images
Images
Images

iPhone Air با ضخامت 1.5 میلیمتری تولید می‌شود

  • عمومی
  • 2,171 بازدید

گوشی هوشمند iPhone Air در قسمت فوقانی 1.5 میلیمتر ضخامت دارد و در قسمت تحتانی هم ضخامت آن به 3 میلیمتر می‌رسد.منابع آگاه تصاویر ویدیویی منتشر کرده‌اند که در آن مدل مفهومی گوشی هوشمند جدید اپل به نمایش درآمده و مشخصات آن اعلام شده است.مرکز Set Solution با انتشار این تصاویر ویدیویی اعلام کرده است که شرکت اپل سال آینده دو مدل از گوشی هوشمند جدید خود را با نام‌های iPhone Air و iPhone 6C وارد بازار می‌کند.

حرف C که برای مدل iPhone 6C در نظر گرفته شده مخفف واژه انگلیسی Curve به معنی "منحنی" است و به همین خاطر از هم‌اکنون می‌توان پیش‌بینی کرد که شرکت اپل گوشی هوشمند iPhone 6C را همراه با نمایشگر منحنی وارد بازار می‌کند.

گوشی هوشمند iPhone Air طراحی کاملا متفاوتی دارد که تاکنون در هیچ گوشی هوشمند دیگری دیده نشده است.

این محصول در قسمت فوقانی ۱.۵ میلیمتر ضخامت دارد و در قسمت تحتانی هم ضخامت آن به ۳ میلیمتر می‌رسد.

شرکت اپل این گوشی را به گونه‌ای تولید می‌کند که وزن آن ۷۰ گرم محاسبه می‌شود و نمایشگر لمسی نیز تا لبه‌های بدنه ادامه پیدا کرده است.

گوشی هوشمند iPhone ۶C مانند مدل ۵C در رنگ‌های مختلف و متنوع تولید می‌شود و انحنای نمایشگر لمسی آن شبیه به گوشی هوشمند LG G Flex است و قسمت پشتی گوشی نیز مانند دیگر محصولات موجود در بازار تخت طراحی شده است.

شرکت اپل هنوز این خبر را تایید یا تکذیب نکرده است.
با این وجود گفته می شود که دو مدل جدید گوشی هوشمند اپل همراه با نخستین ساعت مچی هوشمند آن موسوم به iWatch در اکتبر ۲۰۱۴ وارد بازار می‌شوند.
 

پست های تصادفی

طوفان فکری با تیم مشاوران آکو

درخواست مشاوره
مشاوره با آکو