پیش‌بینی درآمد ۱۰ میلیارد دلاری شرکت Salesforce در سال ۲۰۱۹

Images
Images
Images
Images

پیش‌بینی درآمد ۱۰ میلیارد دلاری شرکت Salesforce در سال ۲۰۱۹

  • عمومی
  • 2,442 بازدید

تحلیلگران اعلام کردند که فرآیند کسب درآمد در شرکت Salesforce.com تا سال ۲۰۱۹ میلادی روبه‌ رشد خواهد بود و همین مسئله موجب شد تا ارزش سهام این شرکت تولیدکننده ابزارهای پردازش ابری به میزان قابل ملاحظه افزایش یابد. 

با اعلام این خبر ارزش هر سهم Salesforce.‌com با رشد ۸۵ سنتی یا ۵. ۱ درصدی به ۵۷. ۵۴ دلار رسید. البته باید گفت که این رشد فقط مربوط به آخرین روزهای سال ۲۰۱۳ نمی‌شد و درمجموع طی سال ۲۰۱۳ میلادی ارزش هر سهام این شرکت ۲۹ درصد افزایش یافت.

این جریان باعث شد تا دیگر شرکت‌های نرم‌افزاری هم از آن سود ببرند. در پی افزایش ارزش سهام Salesforce، ارزش سهام هر یک از شرکت‌های Workday و NetSuite یک درصد افزایش یافت. 

 «جویل فیشبین» (Joel Fishbein) از کار‌شناسان مرکز BMO Capital در این خصوص توضیح داد، Salesforce به گونه‌ای فعالیت‌های خود را به جلو می‌برد که پیش‌بینی می‌شود این شرکت بزرگ نرم‌افزاری در سال ۲۰۱۹ میلادی بیش از ۱۰ میلیارد دلار درآمد داشته باشد. 


در حالی که پیش‌بینی شده است مجموع درآمدهای شرکت Salesforce در سال ۲۰۱۵ میلادی به ۲. ۵ میلیارد دلار برسد، گفته می‌شود که این رقم برای سال ۲۰۱۹ تقریبا دو برابر افزایش می‌یابد. با این روند بین سال‌های یاد شده مجموع درآمدهای سالانه شرکت Salesforce با میانگین رشد ۲۲ درصدی افزایش می‌یابد. 


لازم به ذکر است که شرکت Salesforce.com هم‌اکنون در چهار بخش مجزا ابزارهای پردازش ابری شامل سیستم‌های اتوماسیون یا تولیدات اصلی Salesforce.com، خدمات مخصوص مشتریان، ابزارهای بازاریابی و پلتفورم‌های پردازش ابری خود را تولید می‌کند. 


ابزارهای پردازش ابری مخصوص فروش دو سوم درآمدهای شرکت Salesforce را شامل می‌شوند. با این وجود فیشبین اعلام کرده است که ابزارهای بازاریابی و خدمات پردازش ابری نیز هر کدام به‌تنهایی می‌توانند طی دو سال آینده درآمدی بالغ بر یک میلیارد دلار داشته باشند.

پست های تصادفی

طوفان فکری با تیم مشاوران آکو

درخواست مشاوره
مشاوره با آکو