CES 2014 آماده برای بزرگ‌ترین تحول در دنیای فناوری

Images
Images
Images
Images

CES 2014 آماده برای بزرگ‌ترین تحول در دنیای فناوری

  • عمومی
  • 2,167 بازدید

 این نمایشگاه بزرگ هرساله شرکت‌کنندگان فراوانی را شامل می‌شود که پیش‌بینی شده است برای CES 2014 بیش از 150 هزار شرکت‌کننده حضور داشته باشند.

قهوه‌جوشی که پیش از رسیدن شما به خانه نوشیدنی مورد علاقه‌تان را آماده می‌کنند،‌ ماشین ظرف‌شویی که در نبود شما همه ظرف‌ها را با دقت می‌شوید، اتومبیل‌هایی که بدون راننده در خیابان حرکت می‌کنند، فناوری‌های پوشیدنی که همه‌جا با شما همراه هستند، جواهراتی که به سیستم الکترونیکی مجهز شده‌اند و نمایشگرهایی که دایما با شبکه‌های اجتماعی در ارتباط هستند از جمله ابزارهایی هستند که در بزرگ‌ترین نمایشگاه الکترونیکی جهان موسوم به CES 2014 به نمایش درمی‌آیند.

 اگرچه تا مدتی قبل تمامی این دستگاه‌ها را در فیلم‌های تخیلی می‌دیدید، اما به‌زودی می‌توانید آنها را در نمایشگاه بین‌المللی CES 2014 مشاهده کنید.


"نمایشگاه محصولات الکترونیکی مصرفی"(CES) که بزرگ‌ترین گردهمایی الکترونیکی جهان محسوب می‌شود، همواره در ابتدای سال میلادی در لاس‌وگاس آمریکا برگزار می‌گردد و برای سال جاری میلادی از هفتم تا دهم ژانویه میلیون‌ها نفر را از سراسر جهان گردهم می‌آورد.

باید توجه داشت که CES فقط یک نمایشگاه الکترونیکی بزرگ محسوب نمی‌شود و کارشناسان طی آن می‌کوشند بهترین فناوری‌های ارایه شده در زمینه‌های مختلف را انتخاب کنند.

این نمایشگاه بزرگ هرساله شرکت‌کنندگان فراوانی را شامل می‌شود که پیش‌بینی شده است برای CES ۲۰۱۴ بیش از ۱۵۰ هزار شرکت‌کننده حضور داشته باشند که از جمله معروف‌ترین آنها می‌توان به اپل، آمازون، مایکروسافت و ... اشاره کرد.

این نمایشگاه در بخش‌های مختلف از جمله بازی‌های رایانه‌ای، فناوری‌های شخصی، سیستم‌های خانگی، سیستم‌های اداری و ... برگزار می‌شود و کارشناسان آن را بزرگترین اتفاق برای تحول در صنعت جهانی فناوری می‌دانند.

پست های تصادفی

طوفان فکری با تیم مشاوران آکو

درخواست مشاوره
مشاوره با آکو