چگونه اکانت‌های غیر جیمیلی را به اپلیکیشن Gmail اندروید اضافه کنیم؟

Images
Images
Images
Images

چگونه اکانت‌های غیر جیمیلی را به اپلیکیشن Gmail اندروید اضافه کنیم؟

  • مقالات
  • 2,292 بازدید

 

سال‌ها پیش، گوگل دو اپلیکیشن Gmail و اپلیکیشن ایمیل پیشفرض خود را (برای اکانت‌های غیر جیمیلی) در اندروید گنجاند. اگرچه بسیاری از سرویس‌های ایمیلی اپلیکیشن‌های مخصوص خود را منتشر کرده‌اند، اما اکنون جیمیل تقریباً با هر اکانت ایمیل شخص ثالثی که از IMAP پشتیبانی کند، کار می‌کند. بنابراین می‌توانید همه‌ی اکانت‌های خود را درون یک اپلیکیشن داشته باشید.

 

برای افزودن یک اکانت غیر جیمیلی به اپلیکیشن Gmail ابتدا باید آیکن سه خط را انتخاب کرده یا از سمت چپ به راست سوایپ کنید تا منوی مربوطه باز شود.

از این‌جا نام/ آدرس ایمیل خود را لمس کنید تا با باز شدن منوی کشویی بتوانید اکانت‌ها را تغییر داده یا یک اکانت جدید به آن‌ها اضافه نمایید. اکنون دکمه‌ی Add account را انتخاب کنید.

در صفحه‌ی بعدی لیستی از سرویس‌های ایمیلی خواهید دید که شامل  Google، Outlook، Hotmail، Live، Yahoo،Exchange  یا دیگر سرویس‌هاست. با توجه به اکانت خود سرویس موردنظرتان را انتخاب کنید. البته فرآیند افزودن حساب‌های کاربری در سرویس‌های مختلف نباید تفاوت چندانی داشته باشد (مگر این که بخواهید یک ایمیل حقوقی با تنظیمات خاص تعریف کنید.(

همان طور که در تصویر زیر مشخص است ما سرویس مایکروسافت استفاده کردیم، ولی ایده‌ی کلی در همه‌ی سرویس‌ها یکسان است؛ نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید.

صفحه‌ی بعدی از شما می‌خواهد دسترسی‌های لازم را به وجود آورید.

سپس بازه‌ی زمانی مجاز برای سینک شدن با سرور سرویس را تعیین کنید.

حالا دیگر فقط کافی است نام خود را تایید کنید.

اگر در سرویس‌های مختلف چندین اکانت دارید، مدیریت کردن همه‌ی آنها در یک اپ دلپذیر خواهد بود و زمانی که این اپ Gmail باشد دیگر چه چیزی از این بهتر؟ شما با استفاده از جیمیل هیچ گونه محدودیتی در بکار بردن ایمیل های تان از اکانت های غیر جیمیلی نخواهید داشت و گوگل این فرصت را ایجاد می کند که از تمام امکاناتی که از آن ها استفاده می کنید به راحتی برخوردار شوید.

 

منبع: گویا آی تی

پست های تصادفی

طوفان فکری با تیم مشاوران آکو

درخواست مشاوره
مشاوره با آکو