معرفی مجموعه آکو

Images
Images
Images
Images

معرفی مجموعه آکو

معرفی مجموعه آکو

مجموعه آكو با بيش از 10 سال فعاليت در حوزه تولید و طراحی نرم افزارهاي مبتنی بر وب از سال ۱۳۸۸در ابتدا با جذب بهترین طراحان ، برنامه نویسان و توسعه دهندگان وب ایران در راستای ایجاد نرم افزارهايي  متفاوت با ساير محصولات ،فعالیت خود را آغاز نمود. مجموعه آكو تيمی متشکل از  متخصصین حرفه ای و با انگیزه می باشد که هریک در زمینه تخصصی خود از بهترین ها به شمار می آیند و برای موفقیت تيم و رضایت مشتریان پیوسته در تلاش هستند. کیفیت بی نظير محصولات ، پشتیبانی قدرتمند ، پایداری ، تحقیق و توسعه  ،  چهار ویژگی اصلی  مجموعه آكو می باشد که آنرا از سایر شرکت های حاضر در صنعت تولید نرم افزارهای مبتنی بر وب و طراح سایت کشور متمایز می کند.

برخی از خدمات ارائه شده توسط مجموعه آکو به شرح زیر می باشد :

طراحی و تولید نرم افزاهای مبتنی بر وب : با تکیه بر دانش فنی تیم ، توانایی تولید انواع نرم افزارهای مبتنی بر بستر اینترنت و یا اینترانت را با تمام ویژگی های مورد نظر شما را  ، خواهیم داشت.

طراحی وب سایت : بیش از یک دهه تجربه حرفه ای ما ، اطمینانی است برای شما که پروژه طراحی وب سایت خود را به ما بسپارید. 

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو : در بحث بهینه سازی، ما وب سایت شما را بگونه ای طراحی می کنیم که در موتورهای جستجو، نمودار بالاتر و  ترافیک بیشتری را جذب نماید، به ازای کلمات کلیدی که جستجو می شود در رده بندی موتورهای جستجو در جایگاه  بالاتری قرار بگیرد و بیشتر در معرض دید مخاطبین و افرادی که به دنبال جستجوی محصول یا سرویس های ارائه شده توسط  شما می باشند قرار بگیرد اما اینکار نیازمند زمانی برای دستیابی موتورهای جستجو به وب سایت شما است.

تبلیغات کلیکی گوگل : ما قادر خواهیم بود تا در کمترین زمان وب سایت شما را با بودجه مورد نظر شما در رتبه اول گوگل قرار دهیم.

ثبت دامین : با داشتن نمایندگی های معتبر از برترین شرکت های ارائه دهنده دامین نظیر Directi , IRNIC ، دامنه مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان با نام خود و بصورت کاملا آنلاین در سامانه مشتریان مجموعه آکو ثبت و خریداری نمایید.

افزایش ترافیک سایت : جهت بالا بردن ترافیک وب سایت راه کار های زیادی وجود دارد. برای پیدا کردن بهترین و مناسب ترین روش برای افزایش ترافیک وب سایت خود با توجه به بودجه مورد نظر شما، همین امروز با مشاورین ما تماس بگیرید.

خدمات هاستینگ : سرورهای قدرتمند  و متعدد ما در برترین دیتاسنترهای معتبر جهان ، هاستینگی مطمئن با پشتیبانی ۲۴ ساعته برای شما خواهد بود. خوشحالیم که با ارائه مطمئن ترین خدمات هاستینگ و پشتیبانی آنها در طول این چندین سال آرامش خیال را به مشتریان خود هدیه نموده ایم.

سیستم آمار سایت : ما با استفاده از کاملترین سیستم آمار سایت، کمترین هزینه، دقیق ترین آمارهای تحلیلی را بر اسـاس بــازدیــد کنندگان وب سایت شما، کلمات کلیدی و کلیه اطلاعاتی که به بهینه سازی وب سایت شما کمک می کند را در اختیار شما قرار می دهیم.

طراحی پرتال : ما متناسب با بودجه شما و سازمان شما،  ابزارها و نرم افزارهای خود را با امکانات و ماژولهای ویژه و متناسب با کارایی آسان و راحت در اختیار شما قرار داده تا شما بدون هیچ دانش فنی یا خاص ، وب سایت سازمان و یا شرکت خود را مدیریت و اطلاعات آن را بروز نمایید.

مشاوره رایگان  : در صورت نیاز به مشاوره برای تولید نرم افزارهای مبتنی بر وب ، طراحی وب سایت، بهینه سازی وب سایت ، تبلیغات گوگل، افزایش ترافیک سایت، ثبت دامین و خدمات هاستینگ و طراحی پرتال با مشاوران ما تماس بگیرید.

 توجه  : آکو کلمه ای کاملا ایرانی به زبان شیرین کردی ، به معنی جایی دست نیافتنی مانند قله کوه میباشد.

 

معرفی  مجموعه  آکو


طوفان فکری با تیم مشاوران آکو

درخواست مشاوره
مشاوره با آکو