سال ۲۰۱۴ به روایت شرکت سیسکو

Images
Images
Images
Images

سال ۲۰۱۴ به روایت شرکت سیسکو

  • عمومی
  • 1,616 بازدید

در روزهای پایانی سال میلادی بازار پیش‏‌بینی‏‌ها برای سال بعدی داغ است. سیسکو، بزرگ‌ترین عرضه‏‌کننده راهکار‌ها و تجهیزات شبکه‏‌ای جهان نیز از جمله شرکت‏‌هایی است که پیش‌‏بینی‏‌های خود را درباره سال ۲۰۱۴ منتشر کرده است. ‏

شرکت سیسکو در پیش‌‏بینی‏ خود اعلام کرده است در سال ۲۰۱۴ بازار فناوری‏‌هایی مثل اینترنت برای همه چیز، ارتباطات زنده تحت وب و پلت‏فرم‏‌های شبکه‏‌ای تحت نرم‏‌افزار از رونق بیشتری برخوردار خواهد بود. 

اینترنت برای همه چیز از جمله فناوری‏‌هایی است که بر اساس پیش‌‏بینی سیسکو در سال ۲۰۱۴ میلادی از رونق خاصی برخوردار خواهد شد. سیسکو پیش‌‏بینی کرده است بازار این فناوری‏ تا سال ۲۰۲۰ به بیش از ۱۴ تریلیون دلار برسد. «اینترنت برای همه چیز» بدین معنا است که اتصال به اینترنت فقط محدود به رایانه‏‌ها و یا ابزارهای همراه نخواهد بود، بلکه انبوهی از دستگاه‏‌ها و حسگرهای دیگر نیز قابلیت اتصال به این شبکه جهانی را خواهند داشت. پیش‌‏بینی می‌‏شود تا سال ۲۰۲۰ بیش از ۵۰ میلیارد وسیله و دستگاه مختلف به اینترنت متصل شود. 

ارتباطات آنی یا زنده تحت وب نیز از دیگر فناوری‏‌هایی است که در کانون تحلیل و تمرکز سیسکو قرار دارد. فناوری وب آر تی سی (WebRTC) از جمله این فناوری‏‌ها است که امکان ارتباط زنده بین مرورگرهای اینترنتی مختلف و برگزاری کنفرانس‌‏های صوتی و تصویری را ممکن کرده است. سیسکو نیز تلاش می‌‏کند تا با افزودن کدک H.۲۶۴ به قابلیت‏‌های این فناوری بیفزاید. 
شرکت سیسکو همچنین پیش‌‏بینی کرده است به خاطر رشد فناوری‏‌های پردازش ابری و عرضه راهکارهای شبکه‏‌ای در قالب خدمات (NaaS) استفاده از شبکه‏‌های تحت نرم‌‏افزار (SDN) قوت بیشتری خواهد گرفت. بنابراین پیش‌‏بینی‏‌ها، از این فناوری برای یکپارچه‏‌سازی شبکه‏‌ها، سرور‌ها، ابزارهای ذخیره‌‏سازی و سایر برنامه‏‌های کاربردی مرتبط استفاده خواهد شد.

پست های تصادفی

Google sandbox چیست؟
Google sandbox چیست؟
اگر کمی به سئو سایت خود اهمیت داده و یا گشتی در فروم های تخصصی زده باشید حتما با عبارت google san...
فروش وِیژه دامین PRO.
فروش وِیژه دامین PRO.
سامانه گستر آکو برای مدتی محدود اقدام به فروش دامین با پسوند PRO.  نموده است.برای اطلاعات از...

طوفان فکری با تیم مشاوران آکو

درخواست مشاوره
مشاوره با آکو